in , ,

Ethereum (ETH) Fiyatında Son Durum Ne?

Lider altcoin Ethereum (ETH), bu yazının yazıldığı sırada %1.47 düşüşle 1.643 dolar seviyesinden fiyatlanıyordu. Güne karışık bir başlangıç yapan Ethereum, 1.631 dolar seviyesine düşmeden önce 1.651 dolara kadar yükselmişti. 

Ethereum’un birinci direnç seviyesi olan 1.697 doları ve perşembe gününün en yüksek seviyesi olan 1.715 doları hedeflemesi için 1.661 dolar seviyesini geçmesi gerekiyor. 1.700 dolara yaşanacak dönüş, bir ara seans sinyali verir. Bununla birlikte, ekonomik göstergeler ve Shanghai hard fork güncellemelerinin bir kırılmayı desteklemek için ETH dostu olması gerekecek. 

Uzatılmış bir ralli durumunda, boğalar muhtemelen ikinci direnç seviyesini 1.750 dolarda test edecek. Etheruem’un üçüncü direnç seviyesi ise 1.839 dolar bölgesinde bulunuyor. 

1.661 dolar boyunca hareket edememek, ilk büyük destek seviyesini 1.608 dolarda bırakacaktır. Bununla birlikte, Ethereum fiyatının 1.600 doların ve ikinci destek seviyesi olan 1.572 doların altından kaçınması gerekir. Varlığın üçüncü destek seviyesi ise 1.483 dolar bölgesinde bulunuyor. 

50 günlük EMA’nın (1.610) üzerinde bir tutunma, 1.697 dolar ve 1.750 dolara doğru bir kırılmayı destekleyecektir. Bununla birlikte 1.610 dolar ve 1.608 dolar boyunca bir düşüş, ayıların 1.577 dolar ve 1.572 dolar seviyesine koşmasına neden olur. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Crypto Mario tarafından yazıldı.

DeRace Nedir ve Nasıl Satın Alınır?

Prime Protocol, Pioneer NFT Lansmanını Duyurdu