in , ,

Ethereum (ETH) Fiyatı Toparlanıyor mu?

Ethereum (ETH) fiyatı, bu yazının yazıldığı sırada yaşadığı %1.55’lik artışla 1.810 dolar seviyesinden fiyatlanıyordu. 

Ethereum’un 1.830 dolardaki ilk büyük direnç seviyesini hedeflemesi için 1.795 dolar pivotundan kaçınması gerekiyor. Perşembe gününün en yüksek seviyesi olan 1.819 dolara doğru bir hareket, bir kopuş seansına işaret edecektir. Bununla birlikte, ETH stake istatistikleri, ABD ekonomik göstergeleri ve ABD borç tavanı güncelemeleri yükseliş seansını desteklemelidir. 

Uzatılmış bir ralli durumunda, boğalar muhtemelen ikinci direnç seviyesini 1.854 dolardan test edecektir. Ethereum’un üçüncü direnç seviyesi ise 1.913 dolar bölgesinde yer alıyor. 

Pivot üzerinden bir düşüş, birinci destek seviyesini 1.771 dolardan devreye sokacaktır. Ancak, olası bir satış baskısı durumunda Ethereum fiyatının 1.750 doların altından ve 1.736 dolardaki ikinci destek seviyesinden kaçınması gerekiyor. Ethereum’un üçüncü destek seviyesi ise 1.677 dolar civarında yer alıyor. 

50 günlük (1.814) ve 100 günlük (1.825) EMA’lar üzerinden bir hareket, 1.854 doları hedeflemek için 1.830 ve 200 günlük EMA’dan (1.840) bir kırılımı destekleyecektir. Ancak, 50 günlük EMA’yı (1.814) geçememek 1.771 dolar ve 1.750 doların altındaki destek seviyelerini görünürde bırakacaktır. 50 günlük EMA’yı aşan bir hareket yükselişin sinyallerini verir. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

Ledger Live, Arbitrum ve Optimism’i Entegre Etti

Layer1 ve Layer2 Dünyasında Bu Hafta Neler Yaşandı?