in , ,

Ethereum (ETH) Fiyatı Ne Durumda?

Yazım sırasında ETH %0,64’lük yükselişle 1.202 dolar seviyesine yükseldi. Güne karışık bir başlangıç yapan ETH, gün içerisinde gördüğü en yüksek seviye olan 1.204 dolara çıkmadan önce 1.185 dolara kadar düşmüştü. 

ETH, birinci büyük direnç seviyesi olan 1.209 dolar ve çarşambanın en yüksek seviyesi olan 1.215 doları hedeflemek için 1.200 dolar seviyesinin üzerinde kalması gerekiyor. 1.210 doların üzerine yaşanacak bir yükseliş devamında fiyat artışını tetikleyebilir. 

Uzatılmış bir ralli durumunda, boğalar ikinci ana direnç seviyesi olan 1.230 dolara doğru bir koşu gerçekleştirebilir. Varlığın üçüncü direnç seviyesi ise 1.265 dolar bölgesinde yer alıyor. 

1.209 dolar ve 1.211 dolara yaşanacak bir yükseliş 1.220 dolar ve 1.230 dolar seviyelerini devreye sokacaktır. Ancak 1.211 dolar seviyesini geçememek ETH fiyatını baskı altında bırakacaktır. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Crypto Mario tarafından yazıldı.

Monero (XMR) Nedir? Nasıl Alınır?

Sui

Sui Nedir?