in , ,

Ethereum (ETH) Fiyatı Hangi Yöne Kırılacak?

Ethereum (ETH) fiyatı yazının yazıldığı sırada %0.53 düşüşle 1.794 dolar seviyesinden fiyatlanıyordu. 

Ethereum fiyatının 1.828 dolardaki ilk büyük direnç seviyesini ve perşembe gününün en yüksek seviyesi olan 1.830 doları hedeflemek için 1.796 doların üzerine çıkması ve bu seviyenin altından kaçınması gerekiyor. 1.820 dolara geri dönüş yükseliş seansına işaret eder. 

Uzatılmış bir ralli durumunda boğalar muhtemelen ikinci direnç seviyesini 1.863 dolardan test edecektir. Ethereum’un üçüncü direnç seviyesi ise 1.930 dolar bölgesinde yer alıyor. 

Etheruem, pivot seviyenin altında kalmaya devam ederse 1.761 dolardaki ilk destek seviyesiyle karşı karşıya kalır. Bununla birlikte olaya dayalı bir satış baskısı durumunda Ethereum fiyatının 1.750 doların altına düşmekten ve 1.729 dolardaki ikinci destek seviyesinden kaçınması gerekiyor. Varlığın üçüncü destek seviyesi ise 1.622 dolar bölgesinde bulunuyor. 

50 günlük EMA’nın (1.772) üzerinde bir tutunma, 1.863 dolar seviyesini hedeflemek için 1.828 dolar bölgesinden bir kopuşu destekleyebilir. Ancak 50 günlük EMA’nın (1.772) düşmesi ayıların 1.761 dolar ve 1.743 dolar bölgesine ulaşmasını sağlayacaktır. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Crypto Mario tarafından yazıldı.

Geri Alımlar (Buyback) ve Token Yakma (Token Burn) Nedir?

Mart Ayının Öne Çıkan Fundrasing Etkinlikleri