in , ,

Ethereum (ETH) Fiyatı Düşüşüne Devam Edecek mi?

Ethereum (ETH) fiyatı, bu yazının yazıldığı sırada yaşadığı %3.29’luk düşüşle 1.759 dolar seviyesinden fiyatlanıyordu. Güne karışık bir başlangıç yapan Ethereum, 1.779 dolara kadar düşmeden önce erken saatlerde 1.802 dolara kadar yükseldi. 

Ethereum’un 1.835 dolardaki ilk büyük direnç seviyesini ve perşembe gününün en yüksek seviyesi olan 1.844 doları hedeflemek için 1.804 dolar pivotundan geçmesi gerekiyor. 1.800 dolara geri dönüş bir kırılma seansına işaret edecektir.

Uzatılmış bir ralli durumunda, boğalar muhtemelen ikinci direnç seviyesini 1.876 dolarda test edecektir. Ethereum’un üçüncü direnç seviyesi ise 1.948 dolar seviyesinde yer alıyor. 

Pivot üzerinden hareket edilememesi halinde birinci destek seviyesi 1.763 dolarda oyunda kalacaktır. Ancak, olaya dayalı bir satış baskısı durumunda Etheruem’un 1.700 doların altına düşmemesi gerekiyor. ETH’nin ikinci destek seviyesi 1.723 dolarda aşağı yönü sınırlamalıdır. Ethereum’un üçüncü destek bölgesi ise 1.660 dolarda yer alıyor. 

1.835 dolar üzerinden bir hareket, 100 günlük (1.875) ve 200 günlük EMA’ları hedeflemek için 50 günlük EMA’dan (1.858) bir kırılımı destekleyecektir. Ancak, 50 günlük EMA’yı (1.858) geçememek 1.763 doları görünürde bırakacaktır. 50 günlük EMA’dan bir kopuş, yükseliş sinyali gönderecektir. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Crypto Mario tarafından yazıldı.

pancakeswap

PancakeSwap “toHexString of undefined” Hatası

Kusama (KSM) Uzun Vadeli İyi Bir Yatırım mı?