in , ,

Ethereum (ETH) Fiyatı 2.300 Doları Hedefliyor

Ethereum (ETH), bu yazının yazıldığı sırada yaşadığı %9.86’lık artışla 2.112 dolar seviyesinden fiyatlanıyordu. 

Güne yükselişle başlayan Ethereum, erken saatlerdeki 2.011 dolarlık düşük seviyeden 2.131 dolara kadar yükselmişti. Ethereum birinci direnç seviyesini 2.059 dolardan ve ikinci direnç seviyesini 2.104 dolardan kırdı. 

Ethereum fiyatının 1.980 dolarlık pivot üzerinden düşüşten kaçınarak 2.228 dolarlık üçüncü direnç seviyesini hedeflemesi gerekiyor. Sabahın en yüksek seviyesi olan 2.131 dolara doğru bir hareket, uzun bir kırılma seansına işaret edecektir.

Uzatılmış bir ralli durumunda, boğalar muhtemelen direnci 2.300 dolarda test edeceklerdir. 

Pivot seviye üzerinden yaşanacak bir düşüş, 1.935 dolardaki ilk büyük destek seviyesine devreye sokacaktır. Bununla birlikte kripto piyasasında yaşanacak olumsuz bir durumda Ethereum’un 1.900 doların altından ve 1.856 dolardaki ikinci destek seviyesinden kaçınması gerekiyor. Ethereum’un üçüncü destek seviyesi 1.732 dolar bölgesinde yer alıyor. 

Birinci destek seviyesi olan 1.935 doların ve 50 günlük EMA’nın (1.903) üzerinde devam eden tutunma 2.300 dolara doğru devam eden koşuyu destekleyecektir. Ancak 1.935 dolar ve 50 günlük EMA’nın (1.903) düşmesi yükseliş trendinin tersine döndüğüne işaret edecektir. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

Ledger’dan Büyük Fırsat!

Solana (SOL) Hakkında Her Şey