in , ,

Ethereum (ETH) Fiyatı 1.900 Doları Hedefliyor

Ethereum (ETH), bu yazının yazıldığı sırada %0.26’lık bir artışla 1.819 dolar seviyesinden fiyatlanıyordu. Güne karışık bir başlangıç yapan Ethereum, sabah erken saatlerde 1.837 dolara kadar yükseldi.

Ethereum’un 1.840 dolardaki ilk direnç seviyesini hedeflemek için 1.818 dolar pivotundan kaçınması gerekiyor. Sabahın en yüksek seviyesi olan 1.837 dolara doğru bir hareket, bir kırılım seansına işaret edecektir. 

Uzatılmış bir ralli durumunda, boğalar muhtemelen ikinci direnç seviyesini 1.854 dolardan test edecektir. Ethereum’un üçüncü direnç seviyesi ise 1.890 dolar civarında yer alıyor. 

Pivot üzerinden yaşanacak bir düşüş, birinci destek seviyesini 1.804 dolarda devreye sokacaktır. Ancak, olası bir satış baskısının yaşanması durumunda Ethereum fiyatının 1.750 doların altına düşmemesi gerekiyor. Bu durumda ikinci destek seviyesi olan 1.782 doların aşağı yönü sınırlaması gerekir. Üçüncü destek seviyesi ise 1.746 dolar bölgesinde bulunuyor. 

1.840 dolar üzerinden bir hareket, boğaların 1.854 ve 200 günlük EMA’ya (1.858) koşmasını sağlamak için 100 günlük EMA’dan (1.846) bir kırılımı destekleyecektir. Ancak, 50 günlük EMA’nın (1.826) düşmesi, 1.804 dolar ve 1.8000 doların altındaki destek seviyelerini görünür hale getirecektir. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

DRC20 Nedir?

Lido DAO (LDO) Nedir? Nasıl Alınır?