in , ,

Ethereum (ETH) Fiyatı 1.480 Dolar Seviyesini Geçebilecek mi?

Ethereum (ETH) fiyatı, bu yazının yazıldığı sırada %3,32’lik bir artışla 1.442 dolar seviyesinden fiyatlanıyordu. Güne yükselişle başlayan ETH, 1.431 dolarlık erken bir düşük seviyeden 1.499 dolara kadar yükseldi. 

Ethereum fiyatının ikinci direnç seviyesini 1.483 dolarda ve sabahın en yüksek seviyesi olan 1.499 dolarda yeniden hedeflemesi için 1.414 dolar pivotundan kaçınması gerekiyor. 1.480 dolara yaşanacak bir dönüş, yükseliş seansına işaret eder. 

Uzatılmış bir ralli durumunda, boğalar muhtemelen üçüncü direnç seviyesini 1.552 dolar seviyesinden test edecek. 

Pivottan yaşanacak bir düşüş, ilk büyük destek seviyesini 1.388 dolardan devreye sokacaktır. Bununla birlikte olası bir satış baskısı durumunda Ethereum fiyatının 1.300 doların altından kaçınması gerekir. 1.345 dolardaki ikinci destek seviyesi olumsuz tarafı sınırlamalı. Üçüncü destek seviyesi 1.276 dolardır. 

1.482 dolardan yaşanacak bir hareket, boğalara 50 günlük EMA’da (1.528) bir tur daha verir. 50 günlük EMA’dan bir kopuş, yükseliş sinyali gönderir. Bununla birlikte, 50 günlük EMA’yı (1.528) geçememek, ayıların düşük seviyelere koşmasına neden olur. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.
Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Crypto Mario tarafından yazıldı.

Her DeFi Yatırımcısının Bilmesi Gereken 7 Metrik

kripto blockchain

ZK Rollups (Sıfır Bilgi Toplamaları) Nedir?