in , ,

Ethereum (ETH) Düşüşe Devam Edecek mi?

Ethereum (ETH) fiyatı, bu yazının yazıldığı sırada yaşadığı %0.79’luk geri çekilme ile 1.852 dolar seviyesinden fiyatlanıyordu. Güne karışık bir başlangıç yapan Ethereum, sabah erken saatlerde 1.889 dolar bölgesine kadar yükselmişti. 

Ethereum’un 1.905 dolardaki ilk direnç seviyesini ve Çarşamba gününün en yüksek seviyesi olan 1.908 doları hedeflemesi için 1.877 dolar pivotundan geçmesi gerekiyor. 1.900 dolara yaşanacak bir geri dönüş yükseliş seansına işaret edecektir. Bununla birlikte, stake istatistikleri ve kripto haber kanalları yükseliş seansını desteklemelidir. 

Uzatılmış bir ralli durumunda, boğalar muhtemelen ikinci direnç seviyesini 1.937 dolar bölgesinde test edecektir. Bu direnç bölgesinin de aşılması durumunda takip edilecek üçüncü direnç seviyesi 1.997 dolarda yer alıyor. 

Pivot üzerinden hareket edilememesi halinde birinci destek seviyesi 1.845 dolar bölgesinden devreye girecektir. Ancak, olası bir satış baskısı durumunda Ethereum’un 1.800 doların altına düşmemesi gerekiyor. İkinci destek seviyesi olan 1.817 doların aşağı yönü sınırlaması gerekir. 

50 günlük EMA (1.860) üzerinde bir tutunma, 1.937 dolar ve 1.950 doları hedeflemek için 1.905 dolardan bir kırılımı destekleyecektir. Bununla birlikte, 50 günlük EMA’da yaşanacak bir düşüş, 1.845 dolar seviyesini görünür hale getirecektir. 

50 günlük EMA’ya doğru bir düşüş, fiyatta geri çekilmenin sinyalini verecektir. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

Mayıs Ayının En Değerli NFT’leri

Mayıs Ayının Öne Çıkan Fundrasing Etkinlikleri