in , ,

Ethereum (ETH) Boğaları 1.700 Doları Hedefliyor

Yazım sırasında Ethereum (ETH), %8,32’lik bir artışla 1.593 dolar seviyesine kadar yükseldi. Güne karışık bir başlangıç yapan Ethereum, 1.629 dolar seviyesine yükselmeden önce 1.461 dolara kadar düşüş yaşadı. 

Ethereum fiyatının ilk büyük direnç seviyesini 1.649 dolar olarak yeniden hedeflemesi için 1.555 dolar pivotundan kaçınması gerekiyor. Sabahın en yüksek seviyesi olan 1.637 dolara doğru bir hareket, yükseliş seansına işaret edebilir. 

Uzatılmış bir ralli durumunda, boğalar muhtemelen ikinci direnç seviyesini 1.707 dolardan test edecek. Varlığın üçüncü direnç seviyesi ise 1.859 dolarda bulunuyor. 

Pivottan yaşanacak bir düşüş, ilk büyük destek seviyesini 1.497 dolardan devreye sokacaktır. Bununla birlikte olaya dayalı bir satış baskısı durumunda Ethereum fiyatının 1.450 doların altından ve 1.403 dolardan kaçınması gerekir. Ethereum’un üçüncü destek seviyesi ise 1.251 dolar bölgesinde bulunuyor. 

200 günlük EMA’nın (1.568) üzerinde bir tutunma, 1.649 dolar ve 1.707 dolara bir kırılmayı destekleyecektir. Bununla birlikte, 100 günlük (1.552) ve 50 günlük (1.521) EMA’larda bir düşüş, 1.497 doları görünür hale getirebilir. 50 günlük EMA’da yaşanacak bir düşüş, fiyatta geri çekilmenin sinyallerini verir. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Crypto Mario tarafından yazıldı.

kripto

Birlikte Çalışabilirlik Nedir? Çözüm Ürettiği Alanlar Nelerdir?

Haftanın Takip Edilecek Makroekonomik Gelişmeleri