in , ,

Ethereum (ETH) Boğaları 1.900 Doları Hedefliyor

Bu yazının yazıldığı sırada Ethereum (ETH) %4.74 artışla 1.811 dolar seviyesinden fiyatlanıyordu. Güne karışık bir başlangıç yapan Ethereum, 1.828 dolara kadar yükselmeden önce erken saatlerde 1.787 dolara kadar geriledi. ETH, geri çekilmeden önce ilk direnç seviyesini 1.822 dolarda test etti. 

Ethereum’un 1.822 dolardaki ilk direnç seviyesini ve sabahın en yüksek seviyesi olan 1.828 doları yeniden hedeflemek için 1.768 dolarlık pivottan kaçınması gerekiyor. Sabahın en yüksek seviyesine doğru bir hareket, uzun bir kırılım seansına işaret edecektir. Bununla birlikte, ETH stake istatistikleri yükseliş seansını desteklemelidir. 

Uzatılmış bir ralli durumunda, boğalar muhtemelen ikinci direnç seviyesini 1.851 dolardan test edecektir. Yükselişin devam etmesi durumunda takip edilecek üçüncü direnç seviyesi ise 1.934 dolar civarında yer alıyor. 

Pivot üzerinden yaşanacak bir düşüş, birinci destek seviyesini 1.739 dolardan devreye sokacaktır. Ancak, olası bir satış baskısı durumunda, Ethereum’un 1.700 doların altından ve 1.685 dolardaki ikinci destek seviyesinden kaçınması gerekiyor. Düşüş hareketinin sertleşmesi durumunda takip edilecek üçüncü destek seviyesi ise 1.602 dolarda yer alıyor. 

200 günlük EMA’nın (1.729) üzerinde bir tutunma, 1.851 ve 1.900 doları hedeflemek için 1.822 dolardan bir kırılımı destekleyecektir. Ancak, 200 günlük /1.792) ve 100 günlük (1.761) EMA’lardan bir düşüş, 50 günlük EMA’yı 1.739 dolarda görünür hale getirecektir. ETH’nin 50 günlük EMA’ya doğru kayması düşüşün sinyallerini verir. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

Mastercard Kripto Adımını Hızlandırıyor

Bitcoin ETF Başvuruları Devam Ediyor