in , ,

Ethereum (ETH) Boğaları 1.900 Doları Hedefliyor

Bu yazının yazıldığı sırada Ethereum (ETH) fiyatı, %0.63 düşüşle 1.879 dolar seviyesine geriledi. Güne karışık bir başlangıç yapan Ethereum, 1.868 dolara yükselmeden önce erken saatlerde 1.856 dolara kadar düştü.

ABD ekonomik göstergeleri bu öğleden sonra yatırımcı duyarlılığını etkileyecek. ABD temel dayanıklı mal siparişleri ve tüketici güveni rakamları piyasaları hareketlendirebilir.

Bununla birlikte, FED konuşmaları ve kripto haber kanalları da piyasanın yönünü belirlemede önemli rol oynayacaktır. Kripto ve ETF ile ilgili gelişmeler, SEC ve Ripple mahkeme kararları büyük ilgi toplayacaktır.

Yatırımcılar ayrıca SEC, Binance ve Coinbase haber güncellemelerini takip etmelidir.

EMA’lara ve 4 saatlik mum grafiğine bakıldığında yükseliş sinyalleri görülüyor. Ethereum 50 günlük EMA’nın üzerinde, şu anda 1.879 dolar seviyesinde bulunuyor. 50 günlük EMA, 200 günlük EMA’dan daha da uzaklaştı ve 100 günlük EMA, 200 günlük EMA’dan genişleyerek yükseliş sinyalleri verdi.

50 günlük EMA’nın (1.805) üzerinde bir tutunma, ikinci direnç seviyesi olan 1.939 dolar seviyesi ve 1.950 doları hedeflemek için birinci direnç seviyesi olan 1.899 dolardan bir kırılımı destekleyecektir. Ancak, 50 günlük EMA’nın (1.850) düşmesi, birinci destek seviyesi olan 1.830 doları ve 100 günlük (1.825) ve 200 günlük (1.820) EMA’ları görünür hale getirecektir. 50 günlük EMA’ya doğru bir düşüş fiyatta gerilemenin sinyallerini gönderecektir.

 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

Kripto Para Piyasasında Günün Öne Çıkan Gelişmeleri

Önümüzdeki Bir Hafta İçerisinde Token Kilidi Açılacak Projeler