in , ,

Ethereum (ETH) Boğaları 1.600 Dolara Dönüşü Hedefliyor

Yazım sırasında Ethereum (ETH), %2,75 artışla 1.568 dolara yükseldi. Güne karışık bir başlangıç yapan ETH, 1.585 dolar seviyesine yükselmeden önce 1.541 dolar bölgesine kadar geri çekilmişti. 

ETH fiyatının, birinci direnç seviyesi olan 1.575 dolardan yukarı çıkmak ve ikinci direnç seviyesi olan 1.596 doları yeniden hedeflemek için 1.545 dolarlık seviyeden kaçması gerekiyor. Sabahın en yüksek seviyesi olan 1.585 dolara doğru bir hareket, yükseliş seansına işaret edebilir. 

Uzatılmış bir ralli durumunda, boğalar muhtemelen 1.600 dolar seviyesini ve üçüncü direnç bölgesi olan 1.647 doları test edecek. 

1.545 dolar bölgesinden yaşanacak bir düşüş ve olası bir satış baskısı durumunda ise Ethereum fiyatının 1.500 doların altıdan ve 1.494 dolardan kaçınması gerekir. ETH’nin üçüncü destek seviyesi ise 1.443 dolar bölgesinde yer almaktadır. 

Ana destek seviyelerinin ve 50 günlük EMA’nın (1.428) üzerinde bir tutunma, 1.600 dolar bölgesine doğru bir kırılmayı destekleyecektir. Bununla birlikte, uzun süreli bir satış baskısı ve ana destek düzeylerinden yaşanacak düşüşler, ayıların 1.428 dolara koşmasına neden olur. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Crypto Mario tarafından yazıldı.

O Stablecoin, Visa ve Mastercard’ı Geçti!

SNX

Synthetix (SNX) Nasıl Stake Edilir?