içinde

Ethereum (ETH) Balinaları, 436 Milyon Dolarlık Shiba Inu (SHIB) Tutuyor!

Shiba Inu (SHIB)

Shiba Inu (SHIB), en büyük Ethereum balinalarının elinde bulunan token’lar arasında öne çıkıyor. Shiba Inu (SHIB) token’ı son zamanlarda büyük satış baskısı altında işlem görüyor. Bununla birlikte, Ethereum (ETH) balina cüzdanlarının en büyüğü, düşüşte bile SHIB token’ı elinde tutuyor gibi görünüyor.

ETH Balinaları 436 Milyon Dolar Değerinde SHIB Tutuyor

Balina işlem izleyicisine göre; Shiba Inu token’ı, ilk 100 ETH balinası arasında tutulan en büyük token olarak öne çıkıyor. Veriler, en büyük cüzdanların şu anda yaklaşık 436,3 milyon dolar değerinde SHIB token’ına sahip olduğunu gösteriyor. Ancak; token ile ilgili balina birikiminde hafif bir düşüş kaydedildi.

Bitcoin, Balina

Shiba Inu’nun öne çıkmasının ana nedeni, ETH balinaları tarafından FTX’in token’ınında yaşanan tasfiyelerden kaynaklanıyor. Raporlara göre; 17 Haziran itibariyle, ilk 100 ETH balinası 762 milyon dolardan fazla FTX token’ı tutuyordu.

Ancak; bu miktar 44.9 milyon dolara kadar düştü. En büyük cüzdanlar tarafından yaklaşık 682 dolar değerinde FTX token’ı taşındı. FTX token’ı, son 24 saat içinde en çok satılan token’ların başında duruyor. FTX’in token’ı FTT, bu yazının hazırlandığı sıralarda son 24 saatteki %8.93!lük artışla 27.75 $’dan işlem görüyor.

Shiba Inu (SHIB) %29 Arttı

Shiba Inu (SHIB), bu yazının hazırlandığı sıralarda son 24 saatteki % 27.91’lik artışla 0.00001052 $’dan işlem görüyor. neredeyse %15 arttı. SHIB’in bu fiyatı, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.000088$’dan (ATH) hala %90 aşağıda bulunuyor. Token’ın 24 saatlik işlem hacmi %56’nın üzerinde artarak 463,3 milyon $’a ulaştı. Halen 5,1 milyar dolardan fazla piyasa değeri ile ikinci en büyük meme kripto para birimidir.

Shibarmy, büyük bir fiyat düşüşü sırasında token için ivmeyi korumayı başardı. Shibburn’e göre, yanma oranı son 24 saatte %126 arttı. Geçtiğimiz 24 saat içinde, topluluk tarafından bir cüzdana 216.05 milyondan fazla SHIB token’ı gönderildi. Bununla birlikte, resmi Shiba Inu burs portalı, başlangıcından itibaren 55.6 milyar token’ı yakıldığını bildirdi.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Nergis Kartal tarafından yazıldı.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nde İngilizce Matematik bölümü öğrencisi. KoinSaati içerik editörü.

Düşüş, Ayı

Too Big to Fail Şirketler Ne Demektir?

Avalanche (AVAX), Solana (SOL) ve Waves (WAVES) Güncel Fiyat Analizleri I 21.06.2022