in , ,

Ethereum (ETH) Balinaları 2.000 Dolara Dönüşü Bekliyor

Ethereum (ETH), bu yazının yazıldığı sırada %1.90 artışla 1.898 dolar seviyesinden fiyatlanıyordu. Güne karışık bir başlangıç yapan Ethereum, bu seviyelere gerilemeden önce 1.909 dolara kadar yükseldi. 

Ethereum’un 1.934 dolardaki ilk direnç seviyesini hedeflemek için 1.889 dolar pivotundan kaçınması gerekiyor. Çarşamba gününün en yüksek seviyesi olan 1.917 dolara doğru bir hareket, kırılma seansına işaret edecektir. Bununla birlikte Ethereum stake istatistikleri, bankacılık sektörüyle ilgili haberler ve ABD ekonomik göstergeleri bir kırılmayı desteklemelidir. 

Uzatılmış bir ralli durumunda, boğalar muhtemelen ikinci direnç seviyesini 1.962 dolardan test edecektir. Varlığın üçüncü direnç seviyesi ise 2.053 dolar bölgesinde bulunuyor. 

Pivot boyunca yaşanacak bir düşüş, birinci destek seviyesini 1.861 dolarda oyuna getirecektir. Ancak, bir kripto piyasası satışını engellemek için Ethereum’un 1.800 doların altına düşmemesi gerekiyor. İkinci destek seviyesi 1.816 dolarda aşağı yönü sınırlayacaktır. Üçüncü destek seviyesi ise 1.743 dolar civarında bulunuyor. 

50 günlük EMA’nın 200 günlük ve 100 günlük EMA’ları geçmesi, 1.962 dolar ve 2.000 doları hedeflemek için 1.934 dolardan bir kopuşu destekleyecektir. Ancak, EMA’lardan bir düşüş 1.861 doları görünür hale getirecektir. 50 günlük EMA’dan yaşanacak bir düşüş ise fiyatta gerilemenin sinyallerini verir. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

DAO Nedir?

Nisan Ayının Öne Çıkan Fundrasing Etkinlikleri