in , ,

Ethereum (ETH) 2.000 Doları Hedeflemeye Devam Ediyor

Bu yazının yazıldığı sırada Ethereum (ETH) fiyatı %0,26 düşüşle 1.806 dolar seviyesinden fiyatlanıyordu. Etheruem fiyatı geri çekilmeden önce günün erken saatlerinde 1.822 dolara kadar yükseldi.

Ethereum’un 1.875 dolardaki ilk direnç seviyesini hedeflemek için 1.805 dolarlık pivottan kaçınması gerekiyor. Perşembe gününün en yüksek seviyesi olan 1.862 dolara doğru bir hareket, kırılma seansına işaret edecektir. 

Uzatılmış bir ralli durumunda, boğalar muhtemelen ikinci direnç seviyesini 1.933 dolar bölgesinde test edeceklerdir. Varlığın üçüncü direnç seviyesi ise 2.061 dolar civarında bulunuyor. 

Pivot üzerinden yaşanacak bir düşüş, birinci destek seviyesini 1.747 dolarda belirginleşmiş hale getirecektir. Bununla birlikte olaya dayalı bir satış baskısı durumunda Ethereum fiyatının ikinci destek seviyesinin altından kaçınması gerekiyor. Ethereum fiyatının üçüncü destek seviyesi ise 1.549 dolarda bulunuyor. 

50 günlük EMA’nın (1.753) üzerinde bir tutunma, 1.933 dolar ve 2.000 doları hedeflemek için 1.875 dolar seviyesinden bir kopuşu destekleyecektir. Ancak, 50 günlük EMA (1.753) ve 1.747 dolar seviyelerinden bir düşüş ayıların 100 günlük EMA (1.704) seviyesine ulaşmasını sağlayacaktır. 50 günlük EMA’ya doğru bir düşüş, fiyatta gerilemenin habercisi olacaktır. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

Arbitrum

Arbitrum (ARB) Listelenmeye Başladı

Ledger, Cardano Ekosistemine Verdiği Desteği Büyütüyor