in , ,

Ethereum (ETH) 2.000 Doları Hedeflemeye Devam Ediyor

Ethereum (ETH) fiyatı yazım sırasında yaşadığı %1.91’lik artışla 1.826 dolar seviyesinden fiyatlanıyordu. Güne karışık bir başlangıç yapan ETH, bu seviyeyi görmeden önce 1.820 dolar seviyesine kadar gerilemişti. 

Ethereum fiyatının birinci direnç seviyesi olan 1.853 doları hedeflemesi için 1.816 dolar pivotundan kaçınması gerekiyor. Cuma gününün en yüksek seviyesi olan 1.847 dolara doğru bir hareket, kırılma seansına işaret edebilir. 

Uzatılmış bir ralli durumunda, boğalar muhtemelen ikinci direnç seviyesini 1.883 dolar bölgesinde test edecek. Ethereum’un üçüncü direnç seviyesi ise 1.950 dolar civarında yer alıyor. 

Pivottan yaşanacak bir düşüş, ilk büyük destek seviyesini 1.786 dolardan devreye sokacaktır. Bununla birlikte, olası bir satış baskısı durumunda varlığın 1.750 doların altından kaçınması gerekir. İkinci destek seviyesi 1.749 dolar seviyesinde bulunan Ethereum’un üçüncü destek seviyesi ise 1.682 dolar bölgesinde yer alıyor. 

1.786 dolar ve 50 günlük EMA’nın (1.780) üzerinde bir tutunma, 1.853 dolardan 1.900 dolara doğru bir kırılmayı destekleyecektir. Bununla birlikte 1.786 dolar ve 50 günlük EMA’dan (1.780) bir düşüş, ayıların 100 günlük EMA (1.750) ve 1.749 dolar seviyesine koşmasına neden olur. 50 günlük EMA’dan bir düşüş, fiyatta geri çekilmenin sinyallerini verir. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

AVAX, SOL ve NEAR Ağında Son Gelişmeler

Bu Haftanın En Çok Artanları