in , ,

Ethereum (ETH) 2.000 Dolar Seviyesini Hedefliyor

Bu yazının yazıldığı sırada Ethereum (ETH) fiyatı, %5.43 artışla 1.816 dolar seviyesinden fiyatlanıyordu. Sabahın erken saatlerinde 1.712 dolara kadar geri çekilen Ethereum, pozitif fiyatlanmaya devam ediyor. 

Ethereum fiyatının 1.800 dolar seviyesinin üzerinde kalması kırılma seansına işaret eder. Bununla birlikte yükselişin devam etmesi için kripto para haber kanallarının kripto dostu olması gerekir. 

Uzatılmış bir ralli durumunda, boğalar muhtemelen ilk direnç seviyesini 1.875 dolarda test edecektir. Ethereum fiyatının ikinci direnç seviyesi ise 2.000 dolar bölgesinde bulunuyor. 

1.800 dolar seviyesinden yaşanacak bir düşüş, fiyatta gerilemenin sinyallerini verir. 1.800 dolarlık ilk destek seviyesinin altına düşülmesi durumunda ve olası bir satış baskısı durumunda varlığın 1.780 dolardaki ikinci destek seviyesinin altına sarkmaması gerekir. 

50 günlük EMA’nın (1.753) üzerinde tutunmaya devam etmek, 1.900 doları hedeflemek için 1.813 dolardan bir kopuşu destekleyecektir. Bununla birlikte, 50 günlük EMA’nın (1.753) düşmesi ayılara 100 günlük EMA (1.726) ve 1.719 dolar seviyesine geri dönüşü sağlayacaktır. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

Akıllı Sözleşme Nedir? Avantaj Ve Dezavantajları Nelerdir?

MetaMask $MASK Airdrop Kılavuzu