in , ,

Ethereum (ETH) 2.000 Dolar Seviyesine Yükselecek mi?

Ethereum (ETH) fiyatı, bu yazının yazıldığı sırada %1.53 artışla 1.931 dolar seviyesinden fiyatlanıyordu. Güne karışık bir başlangıç yapan Etheruem, bu seviyeye gerilemeden önce sabah erken saatlerde 2.020 dolara kadar yükseldi. 

Ethereum’un ilk direnç seviyesini 2.039 dolardan yeniden hedeflemek için 1.957 dolar pivotunun üzerinde fiyatlanması gerekiyor. Sabahın en yüksek seviyesi olan 2.020 dolara doğru bir hareket, bir kırılıma işaret edebilir. 

Uzatılmış bir ralli durumunda, boğalar muhtemelen ikinci direnç seviyesini 2.081 dolarda test edeceklerdir. Ethereum’un üçüncü direnç seviyesi ise 2.205 dolar bölgesinde yer alıyor. 

Pivot üzerine çıkamama ve altında fiyatlanma, birinci destek seviyesini 1.915 dolardan devreye sokacaktır. Olası bir satış baskısı durumunda Ethereum fiyatının 1.900 doların altından ve 1.833 dolardaki ikinci destek seviyesinden kaçınması gerekiyor. Ethereum’un üçüncü destek seviyesi ise 1.709 dolar seviyesinde yer alıyor. 

50 günlük EMA’nın 100 günlük EMA üzerinden yükselişe geçmesi, 2.081 ve 2.100 doları hedeflemek için 2.039 dolardan bir kopuşu destekleyecektir. Ancak 1.915 dolar üzerinden yaşanacak bir düşüş, EMA’ları görünür hale getirecektir. 50 günlük EMA’nın (1.897) düşmesi, fiyatta gerilemenin sinyallerini verir. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Crypto Mario tarafından yazıldı.

Koinsaati, Veri

Temel Analiz Öğrenirken Okumanız Gereken Makaleler

CZ’den Meme Coin’ler Hakkında Açıklamalar