in , ,

Ethereum (ETH), 1.900 Dolara Dönüşü Bekliyor

Ethereum (ETH) fiyatı bu yazının yazıldığı sırada yaşadığı %0.37’lik düşüşle 1.834 dolar seviyesinden fiyatlanıyordu. Güne karışık bir başlangıç yapan Ethereum, 1.823 dolara düşmeden önce 1.844 dolar seviyesine kadar yükseldi. 

Ethereum’un birinci büyük direnç seviyesini 1.891 dolarda hedeflemesi için 1.841 dolar pivotunu geçmesi gerekiyor. Çaşambanın en yüksek seviyesi olan 1.889 dolara doğru bir hareket, kırılma seansına işaret edebilir. Bununla birlikte, staking istatistikleri ve kripto haber kanalları bir kırılımı desteklemelidir. 

Uzatılmış bir ralli durumunda, boğalar muhtemelen ikinci direnç seviyesini 1.940 dolardan test edecek. Ethereum fiyatının üçüncü direnç seviyesi ise 2.039 dolar bölgesinde bulunuyor. 

Pivot boyunca hareket edememek, ilk büyük destek seviyesini 1.792 dolarda bırakacaktır. Bununla birlikte olası bir satış baskısı durumunda Ethereum fiyatının 1.700 doların altından kaçınması gerekir. 1.742 dolardaki ikinci destek seviyesi olumsuz tarafı sınırlamalı. Ethereum’un üçüncü destek seviyesi ise 1.643 dolar civarında yer alıyor. 

EMA’lardan geçen bir ETH hareketi, 1.891 dolardan 1.940 dolara doğru bir kırılmayı destekleyecektir. Ancak 50 günlük EMA’yı (1.871) geçememek, 1.792 doları oyunda bırakabilir. 50 günlük EMA’dan (1.871) bir kırılma, yükselişin sinyallerini gönderir. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

pancakeswap

PancakeSwap’te Sağlayıcı Bulunamadı Hatası Nasıl Giderilir?

Binance’te Listelenen En Düşük Değerli Projeler