in , ,

Ethereum (ETH) 1.900 Dolara Dönecek mi?

Ethereum (ETH), bu yazının yazıldığı sırada %2.24 düşüşle 1.863 dolar seviyesine gerilemişti. Güne karışık bir başlangıç yapan Ethereum, sabahın erken saatlerinde 1.842 dolara kadar düşmeden önce 1.887 dolara kadar yükseldi. 

Ethereum’un 1.916 dolardaki birinci direnç seviyesini ve pazar gününün en yüksek seviyesi olan 1.937 doları hedeflemek için 1.894 dolar pivotunun üzerinde fiyatlanması gerekiyor. 1.900 dolara geri dönüş bir kırılma seansına işaret edebilir.

Uzatılmış bir ralli durumunda, boğalar muhtemelen ikinci direnç seviyesini 1.960 dolardan test edecektir. Ethereum’un üçüncü direnç seviyesi ise 2.026 dolarda bulunuyor. 

Pivot üzerinden hareket edilememesi halinde birinci destek seviyesi 1.850 dolarda kalacaktır. Olası bir satış baskısı durumunda Ethereum fiyatının 1.800 doların altına düşmemesi gerekir. İkinci destek seviyesi olan 1.828 dolar bölgesi aşağı yönü sınırlamalıdır. Ethereum’un üçüncü destek seviyesi 1.762 dolar civarında yer alıyor. 

200 günlük EMA (1.886) üzerinden bir hareket, 50 günlük (1.899) ve 100 günlük (1.900) EMA’lardan 1.916 dolar ve pazar gününün en yüksek seviyesi olan 1.937 doları hedeflemek üzere bir kırılımı destekleyebilir. Ancak 200 günlük EMA’yı (1.886) geçememek 1.850 doları ve 1.828 doları görünürde bırakacaktır. 50 günlük EMA üzerinden bir hareket, düşüşün sinyallerini verir. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

Altcoin’ler Nasıl Değer Kazanır? Altcoin Değerini Belirleyen Faktörler

BRC-20 Token Standardı Nedir?