in , ,

Ethereum (ETH) 1.800 Dolar Seviyesini Hedefliyor

Ethereum (ETH), bu yazının yazıldığı sırada yaşadığı %4.25’lik artışla 1.743 dolar seviyesinden fiyatlanıyordu. Güne yükselişle başlayan Ethereum, sabahın erken saatlerindeki en düşük seviyesi olan 1.713 dolardan 1.769 dolara kadar yükseldi. 

İlk direnç seviyesi 1.747 dolar seviyesinde bulunan Ethereum’un 1.778 dolardaki ikinci direnç seviyesini hedeflemek için 1.698 dolarlık pivotun altından kaçınması gerekiyor. Sabahın en yüksek seviyesi olan 1.769 dolara doğru bir hareket, uzun bir kırılım seansına işaret edecektir. 

Uzatılmış bir ralli durumunda, boğalar muhtemelen direnci 1.800 dolar bölgesinde test edecek ancak 1.858 dolardaki üçüncü direnç seviyesinin gerisinde kalacaktır. 

Birinci direnç seviyesi ve pivot seviye üzerinden yaşanacak bir düşüş, 1.667 dolardaki birinci destek seviyesini devreye sokacaktır. Olası bir satış baskısı durumunda Ethereum fiyatının 1.650 doların altından ve 1.618 dolardaki ikinci destek seviyesinden kaçınması gerekiyor. Olası bir düşüş senaryosunda Ethereum fiyatının üçüncü destek seviyesi ise 1.538 dolarda yer alıyor. 

100 günlük EMA (1.774) ve 1.778 dolar üzerinden yapılacak bir hamle, boğaların 200 günlük EMA’ya (1.806) ulaşmasını sağlayacaktır. Ancak 1.747 dolar ve 50 günlük EMA (1.735) üzerinden bir düşüş, 1.667 dolar seviyesini görünür hale getirecektir. 50 günlük EMA’ya doğru bir düşüş, fiyatta gerilemenin sinyallerini verir. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

Celsius’un BTC ve ETH’ye Dönüştüreceği Varlıklar Belli Oldu

Bu Haftanın Artan 10 Coin’i