in , ,

Ethereum (ETH) 1.700 Dolara Yükselir mi?

Yazım sırasında Ethereum %1,26 artışla 1.585 dolara yükseldi. Güne yükselişle başlayan Ethereum, erken bir düşük olan 1.563 dolardan 1.593 dolara yükseldi. 

ETH, birinci direnç seviyesi olan 1.603 dolar seviyesini ve salı gününün en yüksek seviyesi olan 1.609 doları hedeflemek için 1.572 dolar seviyesinden kaçınması gerekiyor. 1.600 dolar bölgesine yaşanacak bir dönüş, gün içerisinde yükseliş seansına işaret eder. 

Uzatılmış bir ralli durumunda, boğalar ikinci direnç seviyesi olan 1.640 doları test edebilir. Ethereum’un üçüncü direnç seviyesi ise 1.708 dolar civarında bulunuyor. 

1.572 dolar seviyesinden yaşanacak bir düşüş, ilk büyük destek seviyesi olan 1.535 doları devreye sokacaktır. Bununla birlikte yaşanacak olası bir satış baskısı durumunda Ethereum fiyatı 1.500 doların altından kaçınmalıdır. 1.504 dolar seviyesindeki ikinci destek bölgesi olumsuz tarafı sınırlamalı. Varlığın üçüncü destek seviyesi ise 1.436 dolar civarında yer alıyor. 

Ana destek seviyelerinin ve 50 günlük EMA’nın (1.482) üzerinde bir tutunma, 1.603 dolar ve 1.640 dolara doğru bir kırılmayı destekleyecektir. Bununla birlikte 1.535 dolardan bir düşüş, ayıların 1.504 ve 1.482 dolar bölgelerine koşmalarına neden olabilir. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Crypto Mario tarafından yazıldı.

Artifical Liquid Intelligence (ALI) Nedir? Nasıl Alınır?

IDO Pazarlama Stratejileri