in , ,

Ethereum (ETH) 1.600 Dolar Seviyesinde Dirençle Karşılaşacak

Yazım sırasında Ethereum (ETH), %0,18 artışla 1.566 dolar seviyesinden fiyatlanıyordu. Güne karışık bir başlangıç yapan Ethereum, 1.576 dolara yükselmeden önce 1.561 dolar seviyesine kadar gerilemişti. 

Ethereum fiyatının ilk direnç seviyesi olan 1.581 doları ve Pazartesi gününün en yüksek seviyesi olan 1.583 doları hedeflemesi için 1.568 dolar seviyesini geçmesi gerekiyor. 1.580 dolara yaşanacak bir dönüş, yükseliş seansına işaret eder. 

Uzun bir ralli durumunda, boğalar muhtemelen ikinci direnç seviyesini 1.596 dolarda test edecek. Etheruem’un üçüncü direnç seviyesi ise 1.624 dolar bölgesinde bulunuyor. 

1.568 doları geçememek, ilk büyük destek seviyesi olan 1.553 doları devreye sokacaktır. Olası bir satış baskısı durumunda Ethereum fiyatının 1.530 doların altından kaçınması gerekir. 1.540 dolardaki ikinci destek seviyesi olumsuz tarafı sınırlamalı. Ethereum’un üçüncü destek seviyesi ise 1.512 dolar bölgesinde yer alıyor. 

1.581 dolara yaşanacak bir hareket, boğaların 50 günlük EMA (1.593) ve 1.596 dolara ilerlemesini sağlar. 50 günlük EMA’da yaşanacak bir hareket, yükseliş sinyali verir. Ancak 50 günlük EMA’yı geçememek ana destek seviyelerini devre dışı bırakır. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Crypto Mario tarafından yazıldı.

Litecoin (LTC) Nasıl Stake Edilir?

Mizar (MZR) Nedir?