in , ,

Ethereum’da Hedef 1.300 Dolar mı?

Ethereum pazartesi günü %1,03 arttı. Pazar gününe göre %0,32’lik kaybı tersine çeviren ETH, günü 1.279 dolardan kapattı. ETH art arda son yedi seansı 1.300 doların altında kapattı. 

Güne düşüşle başlayan ETH, sabahın erken saatlerinde 1.251 dolar seviyesindeki destek seviyesinin altına düşerek 1.240 dolar seviyelerine kadar geriledi. Lider altcoin, ikinci ana destek seviyesi olan 1.239 dolardan yükseliş yaşayarak 1.279 dolara kadar yükseldi. 

Yazım sırasında 1.282 dolar seviyesinde olan Ethereum’un, 1.290 ve 1.300 dolar hedeflerine ulaşabilmek için 1.265 dolardaki destek seviyesinden kaçınması gerekiyor. Pazartesi gününün en yüksek seviyesi olan 1.279 doların üzerinde fiyatlanan ETH, günü 1.300 doların üzerinde kapatabilir. İkinci ana direnç seviyesi 1.304 dolarda bulunan ETH’nin üçüncü ana direnç seviyesi ise 1.343 dolarda yer alıyor. 

1.265 dolar desteğinin altına doğru yaşanacak herhangi bir sarkma, fiyatı 1.251 dolar seviyesine kadar geriletebilir. Şayet bu durum yaşanır ve fiyat 1.251 doların da altına inerse izlenecek destek seviyeleri 1.226 dolar ve 1.187 dolar seviyeleri olacak. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

Ledger Stax Nedir?

Ripple (XRP) Nasıl Stake Edilir?