in , ,

Ethereum’da Hedef 1.400 Dolar mı?

Gün içerisinde 1.312 dolar seviyesine yükselen Ethereum, ilk büyük destek seviyesi olan 1.289 dolar desteğine geri çekilme yaşadı. 

ETH, ilk ana direnç seviyesi 1.340 doları ve çarşambanın en yüksek seviyesi olan 1.352 doları yeniden hedeflemek için 1.289 dolar bölgesinin üzerinde kalması ve 1.320 dolar bölgesini geçmesi gerekiyor. Uzatılmış bir ralli durumunda, Ethereum boğaları ikinci ana direnç seviyesi olan 1.371 dolar ve 1.400 dolar seviyesini test edebilir. ETH’nin üçüncü ana direnç seviyesi ise 1.422 dolar bölgesinde bulunuyor. 

1.289 dolar bölgesinin üstüne doğru bir hareket gerçekleştirememek, ikinci ana destek seviyesi olan 1.269 dolar bölgesine bir geri çekilmeyi tetikleyebilir. Piyasada dolaşacak herhangi bir olumsuz haber sonrası Ethereum fiyatı 1.250 doların altından ve 1.218 dolar destek seviyesinden kaçınmalıdır. 

1.289 doların üzerine yaşanacak yeni bir hareket 1.340 doları ve çarşambanın en yüksek seviyesi olan 1.352 dolara yükselişi destekleyecektir. Bununla birlikte, 50 günlük (1.281 dolar) ve 200 günlük (1.276 dolar) EMA’larda bir düşüş, 1.269 dolar seviyelerini gündeme getirebilir. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Crypto Mario tarafından yazıldı.

Aptos Uzun Vadeli İyi Bir Yatırım mı?

Shiba Inu (SHIB) Nedir? Nasıl Alınır?