in ,

Ethereum Boğasında Yükselebilecek Projeler

Kripto para piyasasında uzun zamandır merakla beklenen Ethereum (ETH) Merge 15 Eylül 2022’de başarılı bir şekilde gerçekleşti.

Yatırımcılar Merge’ün ETH fiyatında nasıl bir etkiye sebep olacağı konusunda kararsızdı. Olası bir Ethereum (ETH) boğasında yükselebilecek ekosistem proje ve token’larına bakacağız.

Layer 2 Projeleri

Optimism

Optimism, Ethereum blok zinciri üzerine kurulmuş Layer-2 projesidir. Ethereum ana ağının güvenliğinden yararlanarak ETH ekosisteminin ölçeklenmesine yardımcı olur. Projenin token’ı OP.

Ethereum

Boba Network

Boba Network, OMG vakfına katkıda bulunmak amacıyla inşa edilen L2 Ethereum ölçeklendirme ve büyütme çözümü sunan bir projedir. Projenin token’ı BOBA.

Loopring

Loopring (LRC), merkeziyetsiz kripto borsalarının oluşturulması için tasarlanmış açık bir protokol olan Loopring’in Ethereum tabanlı kripto para birimidir.

dApp’ler

Uniswap

Uniswap, DeFi token’larının otomatik ticaretini kolaylaştırma rolüyle tanınan popüler bir merkeziyetsiz ticaret protokolüdür. UNI platformun yönetişim token’ıdır.

Diğer Ethereum Projeleri

Aave

Aave, insanların kripto para ödünç almasına ve ödünç almasına izin veren merkeziyetsiz bir finans protokolüdür. Ethereum’da borç verme protokolü eksikiği ile ortaya çıkmıştır. AAVE projenin token’ıdır.

Compound

Compound, kullanıcıların kripto para birimlerini platform tarafından desteklenen çeşitli havuzlardan birine yatırarak faiz kazanmalarını sağlayan bir DeFi kredi protokolüdür. COMP projenin token’ıdır.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

MES tarafından yazıldı.

LimeWire Ekibi ile AMA Etkinliği

Teknik Analizde En Çok Kullanılan İndikatörler – 1