içinde ,

Ethereum Balinası 147 Milyar Shiba Inu (SHIB) Satın Aldı!

Shiba Inu (SHIB)

Shiba Inu topluluğu, 508 Milyon SHIB yakarken bir Ethereum balinası 147 Milyar Shiba Inu satın aldı. Balinalar, varlıklarını arttırmak için SHIB’in fiyat düşüşünden yararlanıyor.

Ethereum balinaları, Shiba Inu’nun (SHIB) son günlerdeki düşük performansına rağmen SHIB’deki fiyat düşüşünü daha fazla SHIB satın almak için bir fırsat olarak değerlendiriyor.

Ethereum blockchain’indeki ilk 5.000 balinanın faaliyetlerini izleyen bir kripto veri sağlayıcısı olan WhaleStats’a göre; Ethereum balinaları arasında BlueWhale0073 takma adıyla anılan popüler bir Ethereum adres sahibi, 147,8 milyardan fazla Shiba Inu satın aldı.

WhaleStats’a göre; BlueWhale0073 şu anda sıralamasında 312 en büyük Ethereum balinası olarak yer alıyor.

ETH balinası “BlueWhale0073” az önce 147.846.134.326 $ şib (1.562.733 $) satın aldı.

İşlem Detayları

BlueWhale0073, 28 Mayıs’ta Shiba Inu (SHIB) satın almak için 1,56 milyon dolar ödedi. Shiba Inu (SHIB) satın almak için ödenen büyük miktara rağmen işlem ücreti olarak ilginç bir şekilde sadece 2 dolarlık bir işlem ücreti ödendi.

BlueWhale0073’ün SHIB Birikimi

BlueWhale0073, en fazla Shiba Inu sahibi olan balinalar arasında yer alıyor. Balina, varlık sınıfındaki varlıklarını artırmak için SHIB’deki fiyat düşüşünden yararlanıyor.

SHIB, bu yazının hazırlandığı saatlerde son 24 saatteki %1.95 artışla 0.000011 $’dan işlem görüyor. 28 Mayıs 2022 itibariyle SHIB, 28 Kasım 2021’de tüm zamanların en yüksek seviyesi (ATH) olan $0.00008845 $’dan %87.91 düşmüş durumda. Bu da Shiba Inu topluluğunun üyelerini token’ın değerini artırmanın yollarını aramaya teşvik ediyor.

Shiba Inu (SHIB)

 

Shiba Inu’nun değerini arttırmayı amaçlayan topluluk çalışmalarından biri de hala devam eden resmi Burn programıdır. Girişimin bu yıl başlamasından bu yana, kripto para biriminin fiyatını eski günlerine geri getireceğini umarak trilyonlarca SHIB yakıldı.

Dolaşımdaki arzdan 410 trilyondan fazla Shiba Inu yakılmasına rağmen, topluluk hala daha fazla token yakmakla ilgileniyor. Yakın tarihli bir gelişmede, son 24 saatte 15 işlemde 508,8 milyondan fazla SHIB yakıldı ve böylece toplam yakılan token sayısı 410.3 trilyona ulaştı.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Nergis Kartal tarafından yazıldı.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nde İngilizce Matematik bölümü öğrencisi. KoinSaati içerik editörü.

Dogecoin, Elon Musk

Elon Musk’ın Şirketi SpaceX, Ödeme Yöntemi Olarak Dogecoin’i Kabul Edecek!

Rusya’dan Uluslararası İşlemler için Kripto Hamlesi