in ,

Ethereum 3,000 USD’yi Geçti: Boğa Koşusu Başladı mı?

Ethereum

Ethereum’un Londra yükseltmesi sonrasında, lider altcoin’in değeri hızlı artışa devam etti ve Ethereum tekrar 3,000 USD’nin üstüne çıktı

Mayıs ayının ortasından bu yana, bütün kriptopara piyasası düşüşe geçerken Ethereum 2,500 USD ve altında seyretti. Ancak, çok beklenen London Hard Fork’u sonrası, Ethereum fiyatı yükselmeye başladı ve Perşembe sabahı 2,500 USD’nin üzerine çıktı.

Ethereum

Şimdilik, yükseltme bir başarı olarak karşımızda duruyor ve dünyanın ikinci en büyük kriptoparası için umutlar bir hayli yüksek. CoinMarketCap’ten gelen verilere göre, Ethereum bu yazının hazırlandığı sırasında 3,080 USD’den işlem görüyor. Ethereum’un şu anki fiyatı ATH noktası 4,357 USD’nin bir hayli altında olsa da üç aydan bu yana ilk kez 3,000 USD’nin üzerine çıktı.

Peki boğa piyasası geri döndü diyebilir miyiz? Ethereum şu anda yükseliş gösteren tek kriptopara birimi değil. Onunla beraber piyasa değeri sıralamasına göre ilk 10’da olan diğer kriptopara birimleri de yükselişte ve kazançlarını devam ettiriyor. Bu sırada Bitcoin 40,000 USD’nin üzerinde kalmayı başardı. Şu anda ise 45,000 USD’nin hemen altında seyrediyor. Bu gelişmeler yatırımcıların aklına “Boğa koșusu başladı mı?” sorusunu getiriyor. Piyasayı izlemeye devam edeceğiz.

Kriptoparalar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Ethereum Dominance %20’nin Üzerine Çıktı

Bir Start-Up Nasıl Kurulur?