in , ,

Ethereum 1.900 Dolar Seviyesini Hedefliyor

Ethereum (ETH) fiyatı, bu yazının yazıldığı sırada yaşadığı %1.29’lik yükselişle 1.848 dolar seviyesinden fiyatlanıyordu. Güne yükselişle başlayan Ethereum, erken saatlerdeki en düşük seviyesi olan 1.816 dolardan birinci direnç seviyesi olan 1.835 dolara kadar yükseldi ve direnci aştı. 

Ethereum fiyatının 1.851 dolardaki ikinci direnç seviyesini hedeflemek için 1.835 dolar seviyesi ve 1.813 dolardaki pivot seviyenin altına düşmekten kaçınması gerekiyor. 1.850 dolara dönüş bir kırılma seansına işaret edecektir. 

Uzatılmış bir ralli durumunda, boğalar muhtemelen üçüncü direnç seviyesini 1.889 dolarda ve test edecektir. 

Pivot seviye üzerinden yaşanacak bir düşüş, 1.797 dolardaki birinci destek seviyesini devreye sokacaktır. Ancak, olası bir satış baskısı durumunda, Ethereum fiyatının 1.750 doların altına düşmemesi gerekiyor. İkinci destek seviyesi olan 1.775 dolar bölgesinin ise aşağı yönü sınırlaması gerekir. Varlığın üçüncü destek seviyesi ise 1.737 dolar civarında bulunuyor. 

200 günlük EMA’yı (1.845) aşan bir hareket, 1.851 ve 1.889 dolardan 1.900 doları hedefleyen bir kırılımı destekleyecektir. Ancak 1.835 ve 100 günlük (1.829) ve 50 günlük (1.817) EMA’lardan bir düşüş 1.797 doları görünür hale getirecektir. 50 günlük EMA’yı aşan bir düşüş, fiyatta gerilemenin sinyallerini verir. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

Huobi Primelist

Malezya’dan Huobi Global’e Kapatma Emri Geldi

kripto

Blockchain Ağ Tıkanıklığı Nedir?