in , ,

ETH Privacy 2023 Etkinliği Hakkında Detaylar

Leading Privacy Alliance (LPA) İstanbul’da ETH Privacy etkinliğini düzenledi. Bu yazımızda etkinliğe dair detayları paylaşacağız.

Etkinlikte merkeziyetsiz gizliliğin geleceğini keşfederken önde gelen uzmanların, CEO’ların ve kurucuların konuşmaları dikkat çekti. Web3’teki en hızlı gelişen sektörlerden birinin karmaşıklıklarını, zorluklarını ve fırsatlarını araştırma şansı tanımakla birlikte harekete öncülük edenlerle bağlantı kurma fırsatından yararlanma fırsatı elde edildi.

Etkinliğin sponsorları arasında zkSync, Hopr, Aleph Zero ve Omnia gibi önemli isimler yer aldı.

LPA Başkanı Rik Krieger’in açılış konuşmasıyla başlayan etkinlikte gizliliğin bir insan hakkı olduğu ve özgürlüğü sağladığı vurgulandı. Konferanstaki diğer konuşmacılar arasında Chainway Kurucu Ortağı Orkun Mahir Kılıç, Blockwallet Ürün Müdürü Jan Z., Ethereum Vakfı PSE Ekibinin İletişim Başkanı Althea Allen yer alıyordu.

Web3’te gizliliği merkezine alan ETH privacy etkinliği, blockchain teknolojisinin önemli bir yönü olan gizlilik konusunda farkındalığı artırmak amacıyla düzenlendi.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Ezgi Çoban tarafından yazıldı.

Başkent Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri aynı zamanda Uluslararası Ticaret ve Finansman Çift Anadal Programı öğrencisi. KoinSaati içerik editörü.

Haftanın Öne Çıkan Funding Round Etkinlikleri

blockchain

Ölçeklendirme Tartışmaları 3: Farklı Yaklaşımlar