in , ,

ETH, BNB, ADA ve XRP Güncel Fiyat Analizleri I 20.05.2022

Bugün sizler için hazırlamış olduğum Ethereum (ETH), BinanceCoin (BNB), Cardano (ADA) ve Ripple (XRP) analizlerini paylaşmak istiyorum.

Gün içinde paylaştığım fiyat analizlerim için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Twitter: Kripto Kirpi

Ethereum (ETH)

2150 dolar desteğinin kırılması sonrasında retest aşamasını da tamamlayan Ethereum (ETH), bu retest sonrası sert düşüşler yaşadı. 2150 dolar üzerine geri dönüş çalışmaları gerçekleştirirken, bu yazının hazırlandığı saatlerde 2040 dolar seviyelerinden fiyatlanıyor.

Ethereum (ETH)
Ethereum (ETH) Güncel Fiyat Analizi I 20.05.2022

2150 dolar altında yeni bir düşük tepe oluşturması halinde 1705-1840 dolar bölgesindeki majör destek tekrardan test edilebilir. Ayrıca bu bölge daha önceden de test edilmiş olduğu için daha dikkatli olunabilir veya fake-out ihtimalleri de göz önünde bulundurulabilir.

2150 dolar direncinin kırılması halinde ise 2500-2745 dolar bölgesindeki majör dirence kadar yeni bir yükseliş trendi izleyebiliriz.

BinanceCoin (BNB)

Kısa vadede oluşturmuş olduğu üçgen yapısının dışına çıkmayı başaran BinanceCoin (BNB), yukarı yönlü hareketlerini devam ettirmesi halinde tekrardan 331.20 seviyelerini test edebilir. Bu seviyenin kırılması halinde ise 363 dolar seviyelerinde bir direnç ile karşılaşabilir.

BinanceCoin (BNB)
BinanceCoin (BNB) Güncel Fiyat Analizi I 20.05.2022

Düşüş trendine geri dönmesi halinde ise 288 ve 267 dolar seviyelerinde destekler bulabilir. 267 dolar desteğinin kırılması halinde ise 232 dolar seviyelerinde majör destek bulunuyor.

Cardano (ADA)

0.3980-0.4550 bölgesindeki majör destekten gelen alım tepkileri sonrası başlattığı küçük yükseliş trendini bozan Cardano (ADA) düşüşlerini devam ettirmesi halinde bu majör desteğe geri dönüş gerçekleştirebilir.

Cardano (ADA)
Cardano (ADA) Güncel Fiyat Analizi I 20.05.2022

Yükselen trend içerisine tekrardan dahil olması halinde ise sırası ile 0.7600 ve 0.8310 seviyelerinde dirençler ile karşılaşabilir. 0.3980 desteğinin altında gerçekleşecek fiyatlanmalar halinde ise 0.2800-0.3090 bölgesine kadar düşüşlerini devam ettirebilir.

Ripple (XRP)

Dava sürecinde olumlu adımlar atılmasına rağmen piyasa genelindeki negatif havadan etkilenen Ripple (XRP), 0.3880 desteği üzerinde hareket ediyor. Bu destek seviyesi üzerinden gelen alım tepkilerinin hacimsiz ve kısa kaldığı da gözden kaçırılmamalı.

Ripple (XRP)
Ripple (XRP) Güncel Fiyat Analizi I 20.05.2022

Alımların devam etmesi halinde 0.5165 direncine kadar yükselişler izlenebilir. 0.3880 desteğinin kırılması halinde ise 0.2380 desteğine kadar düşüşler sürebilir. 0.2380 desteği majör bir seviye olarak da değerlendirilebilir.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

Terra (LUNA), Elindeki AVAX’ları Satacak mı?

Bear, bitcoin

Bitcoin (BTC) Put/Call Oranı Ayı Sinyali Veriyor