in ,

Espresso Systems, CAPE Testnet’i Arbitrum Üzerinde Başlattı

Espresso Systems tarafından geliştirilen CAPE, dijital varlık oluşturucuların, oluşturdukları varlıkların saklanması ve devri ile ilgili verileri kimlerin görebileceğini yapılandırmasını sağlayan bir akıllı sözleşme uygulamasıdır.

Espresso Systems, resmi web sitesi üzerinden Testnet CAPE hakkında bazı detaylar paylaştı. Paylaşılan detaylarda, CAPE’nin kullanıcılara vadettiği özellikler ve tasarlarken dikkate alınan hususlar aktarıldı. 

Paylaşılan bilgilere göre, dijital bir varlık oluşturucu CAPE kullanarak, varlıkları için aşağıdaki verileri görüntüleyebilir: 

  • Gönderici ve alıcı adresleri 
  • Gönderilen, alınan ve tutulan bir varlığın miktarı 
  • Gönderilen, alınan ve tutulan varlığın türü 

Varlık oluşturucular bu özelliklere ek olarak, donma politikaları da dahil olmak üzere varlıkları etrafında başka özellikler tanımlamak için CAPE’yi kullanabilir. CAPE, stablecoin sağlayıcıları gibi varlık yaratıcılarına dolandırıcılık, hırsızlık gibi sorunlara çözüm olması adına kontrolleri ellerinde tutma olacağı sağlar. 

CAPE, kullanıcılar için varlıkların gönderilmesi, alınması ve tutulması için Ethereum’da yerel olarak sunulandan daha iyi gizlilik seçenekleri sunar. CAPE ayrıca kimlik bilgilerini verenleri ve kullanıcıları desteklemek için tasarlanmıştır. Espresso Systems, merkezi olmayan kimlik standartlarının tasarlanmasında CENTER gibi endüstri liderleriyle iş birliği içerisinde bulundu. 

Geliştiriciler, açık kaynaklı bir platform olan CAPE’yi  Arbitrum Goerli test ağında bir demo olarak piyasaya sürdü. Ana ağ piyasaya sürülmeden önce daha fazla test ağı gerçekleştirileceği de aktarılan bilgiler arasında yer aldı. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Crypto Mario tarafından yazıldı.

Gençlerbirliği S.K. Token (GBSK) Nedir? Nasıl Alınır?

Trust

Trust Wallet PancakeSwap’a Nasıl Bağlanır?