in ,

Erzurumspor Fan Token Satışları Devam Ediyor: $ERZ Token Nasıl Satın Alınır?

Türkiye TFF 1.Ligi ekiplerinden Erzurumspor, Bitexen aracılığıyla bir fan token çıkarıyor. 25 Ekim 2021 Perşembe günü saat 13.00’te Bitexen üzerinden $ERZ token’ler ön satışa çıktı.

Kullanıcıların ERZ Token alımlarında 3 farklı seçenek bulunuyor. Birinci seçenekte kullanıcılar 0.25 TL ile maksimum 1,200,000 adet olmak kaydıyla ve 1 yıl boyunca kilitli kalması şartıyla alım yapabilecekler. İkinci seçenekte ise kullanıcılar 0.50 TL ile maksimum 600,000 adet olmak kaydıyla ve 6 ay kilitli kalması koşuluyla alım yapabilecekler. Son seçenekte ise 1.00 TL ile maksimum 400,000 adet olmak şartıyla kilitlenme şartı olmadan alım yapılabilecek.

ERZ Token Nasıl Satın Alınır?

Ön satışı sadece Bitexen web sitesinden yapılan ERZ Token satın almak için;

1. Bitexen web sitesinde ana sayfada yer alan “Ön Satış” sekmesine tıklayın.

2. Açılan sayfada yer alan ERZ Token’a özel bölümdeki “Detaya Git” butonuna, ardından açılan sayfadaki “Satın Al” butonuna tıklayın.

3. Satın alım talebi oluşturmak için; Bitexen üyesi değilseniz;

• Açılan Ön Satış Formu’nda istenen bilgileri girin.

• E-mailinizi ve telefon numaranızı doğrulayın.

Bitexen üyesi iseniz; Ön Satış Formu’nda yer alan “Giriş Yap” menüsünden hesabınıza giriş yapın.

4. Katılmak istediğiniz ERZ Token ön satış seçeneğindeki “Satın Al” butonuna tıklayın.

5. Gereken tutarı hesabınıza yatırmak için, banka seçin ve ekranda görülen IBAN numarasına para yatırma işlemini tamamlayın. Hesabınızda bakiyeniz varsa “Zaten Bakiyem Var” ifadesine tıklayarak bir sonraki sayfaya ilerleyin.

6. Satın almak istediğiniz miktarı girin ve en altta yer alan “Satın Al” butonuna tıklayarak işleminizi tamamlayın.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Semih Yiğit tarafından yazıldı.

Galatasaray Üniversitesi'nde Ekonomi bölümü öğrencisi olan Semih, Fransızca ve İngilizce dillerine hakimdir. Blokzinciri, merkeziyetsiz finans, teknoloji ve yazılım alanlarında kendini geliştirmekte ve bu alanlarda içerikler üretmektedir.

CheersLand

Cheersland Alexander Kondrashov İle Anlaştığını Duyurdu

Ethereum’un Metaverse Desteği