in ,

Ertha ($ERTHA) KuCoin’de Listeleniyor: Ertha ($ERTHA) Nedir?

KuCoin
KuCoin

KuCoin kriptopara borsası bugün yeni bir altcoin’i listeliyor. Bu altcoin Ertha ($ERTHA) olarak açıklandı. Borsa tarafından açıklanan detaylar ise şu şekildedir:

 

Ertha ($ERTHA) Nedir?

Toplam Arz Marketcap Çıkış Tarihi Konsensus Protokolü
2,000,000,000 ERTHA $23,631,817 2022-01-04
Dolaşımdaki Arz 24sa Hacim Çıkış Fiyatı Kriptografik Algoritması
82,650,000 ERTHA $3,777,832 $0.018

ERTHA metaverse, Heroes Of Might And Magic oyun türünden ilham alan ekonomik ve sosyal yaşam, uzmanlıkları seçerek, ülkenizin gücünü artırarak dünyayı keşfetmek ve araştırmak için Binance akıllı zinciri üzerine inşa edilmiştir. ERTHA’nın küresi, NFT’ler olarak temsil edilen 350.000 HEX arazisidir. Bir HEX arsasına sahip olduğunuzda, bir arsa sahibi olarak yaptığınız her işlem için ömür boyu gelir elde edebileceksiniz.

Ertha ($ERTHA)
Ertha (ERTHA) KuCoin’de Listeleniyor

Oyun, insanların hayatlarını kazanmak için yapmak zorunda oldukları eylemleri simüle ederek gerçek yaşam ortamını çoğaltmak için tasarlanmıştır. Ertha’nın oyunu Strateji, Sosyal, MMO, RPG, Play2Earn (Oyna-kazan) ve Play2Learn’i (Oyna-öğren) birleştiren benzersiz bir konsepte sahiptir.

$ERTHA, bir bütün olarak oyunun metaverse ekosistemi için sürdürülebilir bir DAO tasarımını kolaylaştırmak için kullanılan Ertha projesinin temel yardımcı token’idir.

Official Website: https://ertha.io/

Whitepaper: https://whitepaper.ertha.io/ertha-whitepaper/

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

MES tarafından yazıldı.

KuCoin

Astar Network ($ASTR) KuCoin’de Listeleniyor: Astar Network ($ASTR) Nedir?

Bitcoin BTC

AB’nin Önde Gelen Finans Regülatörü, Bitcoin Madenciliği Yasağını Teklif Etti