in ,

EQX’i Stake Etmek İçin En Önemli 5 Neden

Merkeziyetsiz finans, artık heyecan verici hale gelmekte ve sahip olduğu stake etme seçenekleri de dikkatleri üzerine çekmektedir. Kriptopara varlıklarındaki önemli kazanımların önündeki engeller bir bir çökmektedir. Daha önce hiç mümkün olmayan finansal olanakların ortaya çıkışı EQIFi üzerinde gerçekleşmektedir.

Dünyanın çoğu, yerleşik kriptopara birimlerinin ve istikrarlı paraların stake edilmesini memnuniyetle karşılarken, sadece saygın getiriler için değil, aynı zamanda üstel getiriler için bir fırsat arayanlar da yeni platformlar aramaktadırlar. Bu yenilikçi yeni protokoller, ana akım için olmayan avantajlar sunarken – yalnızca bilenlerin özel olarak sahip olacağı avantajlar da sağlamaktadır.

Hangi kripto para yatırımcısı, Bitcoin’i daha önce öğrenmiş ve yatırım yapmış olmayı istemez ki? İstisnai kazanımlar elde etmek, genellikle istisnai bilgi edinmeye bağlıdır. Dedikleri gibi, bilgi güçtür.

Eqifi

Bugün, bilenler için DeFi’de nadir bir fırsat var: EQX’i stake etmek. Yeni DeFi platformu EQIFi’nin yerel Token’ı olan EQX’i stake etmeyi bu kadar eşsiz bir fırsat yapan nedir?

EQX’in diğer DeFi platform Token’larına göre benzersiz bir avantaj sunduğu yer burasıdır. EQX’in güvenliği, kayıtlı ve lisanslı, yerleşik bir uluslararası dijital banka olan EQIBank tarafından desteklenen dünyanın ilk DeFi platformu olan EQIFi’den kaynaklanmaktadır. 2015 yılında kurulan EQIBank, kripto para birimini ilk destekleyenlerden biriydi. 180’den fazla ülkedeki müşterilerine hizmet vermektedir ve günümüzde çok nadir bulunan benzersiz finansal hizmetler ve mükemmel müşteri hizmetleri paketiyle tanınmaktadır.

Güvenlik ve hedefini sürdüren EQIFi’nin yerel Token’ı EQX, ticareti yapılabilen bir ERC-20 Token’ıdır.

EQX’i stake etmenin ve sadece elinde tutmanın ikinci avantajı, toplam maksimum deflasyonist arzının sadece 500.000.000 olmasıdır. Alışılmadık şekilde sınırlı olan bu arz ile, EQX’in değeri, zaman içinde ödüllerini eklemeden önce bile, kıtlığa doğru açık ve çekici bir yörüngeye sahip olacaktır.

EQIFi protokolünün EQX’in sahiplerine sunduğu bir diğer avantaj – hatta ön bahis – erken benimseyenler için bir bonus. EQX’in ilk 10.000 sahibi, yalnızca platforma katıldıkları için ödüller alabilmektedir.

EQX’i stake etmenin üçüncü ve muhtemelen en çekici faydası, yüksek kazanç yüzdesidir. EQX’i stake etmenin ödülleri %25 APY’ye kadar çıkmaktadır. Protokole likidite katan değerli bir hizmet sunan EQX hissesine sahip token sahipleri, katkıları için cömertçe ödüllendirmektedir.

Eqifi

EQX Stake Ödüllerinin Dağılımı:

Tier 1

10k+EQX yatırın ve %2,5 mevduat oranı artışı, %2,5 borçlanma oranı düşüşü, 25.000$’a kadar borç verme limiti, %5 LTV artışı, 25.000$ takas limiti ve %1 getiri bonusu elde edin.

Tier 2

70k+EQX yatırın ve %5 mevduat oranı artışı, %5 borçlanma oranı düşüşü, 100.000$’a kadar borç verme limiti, %10 LTV artışı, 100.000$ takas limiti ve %2 getiri bonusu elde edin.

Tier 3

200k+EQX yatırın ve %12,5 mevduat oranı artışı, %10 borçlanma oranı düşüşü, 250.000$ borç verme limiti, %15 LTV artışı, 250.000$ takas limiti ve %4 getiri bonusu elde edin.

Tier 4

1M+EQX yatırın ve %12,5 mevduat oranı artışı, %10 borçlanma oranı düşüşü, sınırsız borç verme, %25 LTV artışı, sınırsız takas ve %10 getiri bonusu elde edin.

Stake için EQIFi ve EQX’i seçmenin dördüncü nedeni, EQIFi arayüzünün sezgisel basitliğidir. Çoğu DeFi platfromları kullanıcılara oldukça karışık gelebilmektedir ancak EQIFi platformunu kullanması basit arayüzü sebebi ile oldukça kolaydır.

EQX’i tutmanın ve stake etmenin beşinci nedeni, yalnızca EQX’i elinde tutan veya stake edenlere sunulan EQIFi platformu genelindeki ek benzersiz avantajlardır. Token Sahipleri, platformdaki işlemlerde ve diğer hizmetlerde indirimli ücretlerden ve daha iyi oranlardan yararlanırken, 800.000 EQX’e sahip token sahipleri, platforma yeni tokenlerin eklenmesi, faiz oranlarındaki değişiklikler ve daha fazlası dahil olmak üzere yeni özellikler için oy kullanabilmektedir. EQX sahiplerine, EQIFi platformundaki diğer DeFi hizmetleri için öncelik statüsü verilir ve sahip oldukları ya da stake ettikleri EQX sayısına göre daha uygun bir kredi/değer (LTV) oranı veya borç verme risk derecesi ile değerlendirilmektedir.

Kaynak: EQIFi.com

Kriptoparalar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Tuğhan Tokuş tarafından yazıldı.

Hacettepe Üniversitesi "Ekonomi" mezunu ve Sacred Heart Üniversitesi "MBA" mezunuyum. Blokzincir teknolojisi ve merkeziyetsiz finans sevdalısıyım. Bir devrime şahitlik ediyoruz. Her devrimde öncüler ödüllendirilir veya idam edilir. Şüphesiz ki bu devrim çoktan başarılı olacağını kanıtladı...

Monsta Infinite

Monsta Infinite $MONI Ön Satış 2.0 Bilgilendirmesi

Monsters Clan Nedir? Nasıl Satın Alınır?