EQIFI ZENDIT: Duyuru, Katılım ve Havuz Detayları

Eqifi

Günümüzdeki çoğu dijital varlık tüketicisi, güvenli saklama ve dijital varlıklarına banka düzeyinde erişim için sınırlı seçeneklere sahiptir. Bu, günümüz pazarında hala eksik olan önemli hususlardan birisidir. Platformumuzu oluşturmamızın temel taşlarından biri olarak, MANTRA DAO’da güvenliği ve Sherpa varlıklarını çok ciddiye alıyoruz ve güvenli gözetimin, ancak kullanışlı ve kullanıcı dostu bir DeFi platformunda mevcut olması gerektiğine inanıyoruz.

EQIFI burada, pazardaki bir boşluğu doldurur ve ihtiyaçlarınıza karşılık verir! EQIFI, karmaşık sorunları analiz edebilir ve bunları basit çözümlerle sizlere sunabilir.

EQIFI Nedir?

EQIFI, DeFi teknolojisini kullanarak sektörde küresel bir lider haline gelmeyi amaçlamaktadır. EQIFI, blokzinciri teknolojisi aracılığıyla daha önce yalnızca ayrıcalıklı bir azınlığın erişebildiği finansal ürünleri demokratikleştirmek istiyor. EQIFI, ETH, wBTC dahil olmak üzere ERC-20 tokenleri, stablecoinler ve belirli itibari para birimleri için merkeziyetsiz bir havuzlanmış borç verme, borçlanma ve yatırım protokolü olacaktır. EQIBank; banka hesapları, krediler, banka ve kredi kartları, OTC ve varlık yönetimi ile DeFi ürünleri için tek bir tek tip platform sağlayacaktır.

Havuza Katılım ve Şartlar:

 • Halka Arz Tokenler

EQIFI ZENDIT Havuz Detayları

 • Token Sembolü: $EQX

Katılım Şartları

Tüm katmanlar için uygunluk olarak OM tutmayı lütfen unutmayın. OM sahibi olan önceki tüm ZENDIT katılımcıları, daha fazla ZENDIT’e katılmak için ZENTEREST’te onlara OM hissesi vermeli veya sağlamalıdır. Sherpa’lar, cüzdan bazında hak ettikleri en yüksek katılım seviyesine girmeye hak kazanacak. Bir cüzdan yalnızca bir Sherpa katmanına katılabilir.

EQIFI

Kaydı yapılan tüm nitelikli adresler, hak kazanırlarsa otomatik olarak genel katmana katılabilir. Başvuru sahipleri yalnızca ERC-20 türündeki OM’ye sahip olmalıdır. Sağlanan OM, ZENTEREST veya zenOM’da sağlanan OM anlamına gelir. Stake edilen OM, stake sözleşmemizde veya sOM’de stake edilen OM anlamına gelir. ZENDIT için en tepeden en aşağıya doğru katılım katmanlarımız:

Katman 0 OLYMPUS MONS — Arz 188,000 OM

 • Maks. Tahsis Miktarı: $5,000

Katman 1 EVEREST — Arz 50,000 OM

 • Maks. Tahsis Miktarı: $4,000

Katman 2 ACONCAGUA — Staking/Arz 40,000 OM

 • Maks. Tahsis Miktarı: $3,000

Katman 3 DENALI — Staking/Arz 30,000 OM

 • Maks. Tahsis Miktarı: $2,000

Katman 4 KILIMANJARO — Staking/Arz 15,000 OM veya “100M OM Stake Edilmiş” NFT hold edilmeli

 • Maks. Tahsis Miktarı: $1,500

Katman 5 ELBRUS — Staking/Arz 8888 OM veya bir MANTRA DAO PolkaPet hold edilmeli

 • Maks. Tahsis Miktarı: $1,000

Halk Arz Havuz — Staking/Arz 888 OM.

Kaydı yapılan tüm nitelikli adresler, hak kazanırlarsa otomatik olarak genel katmana katılabilir.

 • Maks. Tahsis Miktarı: $750

EQIFI

Beyaz Liste Talimatları

 1. EQIFI Telegram kanalına katılın: https://www.t.me/eqifi
 2. Son adım olan bu giriş formunu 3 Ağustos Salı, TR saatiyle 14:00’dan önce doldurun.

Beyaz liste Salı günü kapandıktan sonra, havuzlara erişimi olan her katman için rastgele sınırlı sayıda Sherpa seçeceğiz ve kazananların ERC-20 cüzdan adreslerini Twitter ve Resmi Duyurularımız aracılığıyla 4 Ağustos Çarşamba günü TR saatiyle 14:00’da duyuracağız.

Havuza girmek için rastgele seçilmiş olsanız bile, bunun bir tahsisatınızın olduğunu garanti ETMEYECEĞİNİ ve havuza katılmak için hızlı hareket etmeniz gerekeceğini de lütfen unutmayın!

EQIFI

MANTRA DAO Hakkında

MANTRA DAO; stake etme, ödünç verme ve yönetişime odaklanan, işbirliğiyle yönetilen bir DeFi platformudur. MANTRA DAO; Web 3.0 için işbirliği içinde yönetilen, şeffaf ve merkezi olmayan bir ekosistem oluşturmak için kitlelerin bilgeliğini kullanır. MANTRA DAO, polkadot ekosistemi için parite alt katmanına dayanır ve insanlara varlıkları toplu olarak depolamak ve artırmak için finansal kontrolü geri verir.

Website |Whitepaper |Telegram |Medium |Twitter | LinkedIn | Github

EQIFI Hakkında

EQIFI sizin için küresel bir DeFi alternatifi oluşturur ve tarihteki diğer merkeziyetsiz sistemlerden daha fazla ürün sunar. DeFi’de sektör lideri olma misyonunu arzuluyoruz. Blockchain teknolojisi, EQIFI’nin daha önce yalnızca ayrıcalıklı bir azınlığın kullanımına sunulan finansal ürünleri demokratikleştirmesini sağlar. EQIFI’nin altyapısı, gerçek zamanlı dijital etkileşimler için optimize edilmiştir. Günümüzün giderek karmaşıklaşan kültüründe dijital teknoloji geliştirmenin ön saflarında yer alıyoruz.

Website | Telegram | Medium | Twitter | Youtube | Reddit

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Batuhan Görbulak tarafından yazıldı.

Hacettepe Üniversitesi Almanca Mütercim Tercümanlık bölümünden mezun olduktan sonra kendisini çeviri ve yerelleştirme alanlarında geliştirdi. Farklı şirketlerde serbest çevirmenlik yapmakta olan Batuhan, 2020’de kripto paralar ile tanışmasıyla birlikte iş ağını genişleterek FinTech alanında birçok projenin çevirisinde tecrübe kazandı. Son 1 senedir çalışmalarını FinTech alanına yoğunlaştırarak Blockchain'i keşfetme yolunda çalışmalarını genişletiyor ve şimdilerde ise koinsaati.com'da co-founder ve "chief editor" olarak aktif bir şekilde çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

RARA

RARA Nedir? RARA Niçin Önemlidir?

Hindistan Belge Tasdikleri İçin Ethereum (ETH) Altyapısını Kullanmaya Hazırlanıyor