EQIFI, Yerel Tokeni ve DeFi Ürünleriyle Birlikte Sahneye Çıkmaya Hazırlanıyor

EQIFI, yerel tokeni EQX’i ve diğer DeFi ürünlerini piyasaya süreceğini açıkladı.

Eqifi

EQIFI kısa bir süre önce yerel tokeni EQX’i ve diğer DeFi ürünleriyle birlikte piyasaya süreceğini duyurdu. EQIFI, finansal ürünleri demokratikleştirerek bunları yalnızca belirli bir yatırımcı grubuna değil, aksine herkesin kullanımına sunmayı amaçlıyor.

EQIFI projesinin ürün teklifleri, geleneksel finansal süreçlere merkeziyetsiz finans (DeFi) alternatifi sağlamaya yardımcı olacaktır. Bu süreç zarfında, yatırımcıları yepyeni bir yatırım dünyası kapılarını açıyor. EQIFI tarafından sunulan EQX token, ve DeFi ürünlerinin lansmanı 6 Ağustos 2021 tarihinde yapılması planlanıyor. Yatırımcılar, bu ürünlerin piyasaya sürülmesinden sonra tam erişime sahip olabilecekler.

Eqifi

EQIFI EQX Token

EQX tokeni 500.000.000 token arzına sahip olacak ve altı parçaya bölünecek. Bu, EQIFI ekosistemine 100.000.000 token içerecektir. 125.000.000 token topluluğa satışa sunulacak. Diğer 100.000.000 ise likidite madenciliği için ayrılacak. Kurucular ve ekip, 50.000.000 EQX tokenlerine dönüşecek olan arzın %10’unu alacak ve proje danışmanları 25.000.000 EQX tokenin %5’ini alacak. Son olarak, 100.000.000 EQX tokeni yedek token olarak hizmet verecek. Holder’lar, EQX tokenlerini stake edebilir ve EQX tokenlerini elinde bulundurarak %25’e kadar APY ile pasif gelir elde edebilecekler. Tokenleri hold etmek, kullanıcılara EQIFI ekosisteminde kontrol edilebilir bir pay da verecek. 800.000 veya daha fazla EQX tokenine sahip olanlar, daha sonra daha büyük sahipler topluluğu tarafından oylanması gereken yürütülebilir kodda yönetişim eylemleri önerebilecek.

DeFi Ürünleri ve Teklifleri

EQIFI, yatırımcılara çeşitli merkeziyetsiz finans ürünleri sunmayı amaçlamaktadır. Bunlara sabit oranlı ürünler, değişken oranlı ürünler, faiz oranı takasları ve yüksek getiri getiren protokoller bütünü de dahildir. Sabit faizli ürünlerle yatırımcılar, sabit faizli havuzlanmış kredilere erişebilecekler. Müşteriler, her biri sabit faiz oranlarına sahip havuzlarda ETH, wBTC (Sarılı Bitcoin), sabit paralar ve seçilmiş itibari para birimleri (sabit paralara dönüştürülen) şeklinde teminat sağlayabilecek.

Eqifi

Değişken oranlı ürünler, algoritmik borçlanma oranları sunarak piyasayı daha sağlam hale getirmeye çalışır. Faiz oranı takasları, bir kullanıcının belirli bir anapara tutarına dayalı faiz akışını başka bir akışla değiştirebileceği vadeli sözleşmelerden ibarettir. Faiz oranları akıllı bir sözleşme ile algoritmik olarak belirlenir. EQIFI, DeFi ve EQIBank arasında kusursuz bir köprü oluşturur ve böylece geleneksel bankacılığa bir alternatif sunar. EQIFI müşterileri ayrıca EQIBank’ta bir banka hesabı için başvuruda bulunabilir.

✨Twitter: https://twitter.com/eqifi_finance
✨Website: https://eqifi.com/
✨Facebook: https://www.facebook.com/EQIFI
✨LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/eqifi
✨Medium: https://medium.com/@eqifi
✨Telegam: https://t.me/eqifi
✨YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC3U6AdHPO1Wr71_eZkGDqBQ

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Batuhan Görbulak tarafından yazıldı.

Hacettepe Üniversitesi Almanca Mütercim Tercümanlık bölümünden mezun olduktan sonra kendisini çeviri ve yerelleştirme alanlarında geliştirdi. Farklı şirketlerde serbest çevirmenlik yapmakta olan Batuhan, 2020’de kripto paralar ile tanışmasıyla birlikte iş ağını genişleterek FinTech alanında birçok projenin çevirisinde tecrübe kazandı. Son 1 senedir çalışmalarını FinTech alanına yoğunlaştırarak Blockchain'i keşfetme yolunda çalışmalarını genişletiyor ve şimdilerde ise koinsaati.com'da co-founder ve "chief editor" olarak aktif bir şekilde çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

natwest

NatWest Yöneticisi Uyardı: Kriptopara Sektörü Dolandırıcılarla Dolu

Kriptopara, Bitcoin, Ethereum

25 Temmuz 2021 Genel Piyasa Görünümü