in ,

EQIFI Kucoin’de Listeleniyor: $EQX Nedir?

IDO’sundan itibaren KoinSaati’nde duyurduğumuz DeFi projesi EQIFI (EQX) 10 Eylül 2021 Cuma günü TSİ 13.00’te Kucoin’de listeleniyor. Kullanıcılar listelenme tarihinden itibaren EQX/BTC ve EQX/USDT paritelerinden işlem yapabilecekler. Para gönderme işlemleri ERC-20 ağında olmak üzere aktif hale geldi. Para çekme işlemleri ise 11 Eylül 2021 Cumartesi günü TSİ 13.00’ten itibaren yapılabilecek.

EQIFI ($EQX) Nedir?

EQIFI, popüler DeFi teknolojisini kullanarak sektörde küresel lider haline gelmeyi amaçlıyor. EQIFI, blockchain teknolojisi aracılığıyla daha önce bazı ayrıcalıklı bir azınlığın erişebildiği finansal ürünleri demokratikleştirerek tüm kullanıcılara mümkün kılmak istiyor.

Eqifi

Brad Yaşar ve Jason Blick bu serüvenin yaratıcıları olacak. EQIFI, ETH, wBTC dahil olmak üzere ERC-20 tokenleri, stablecoinler ve belirli itibari para birimleri için merkeziyetsiz bir havuzlanmış borç verme, borç alma, para saklama ve yatırım protokolü olacak. EQIBank; banka hesapları, krediler, banka ve kredi kartları, OTC ve varlık yönetimi ile DeFi ürünleri için tek tip platform sağlamayı amaçlıyor.

Şu anda kadar EQIFI hakkında yazılan diğer makaleler aşağıda sıralanmıştır.

Kriptoparalar ve blockchain hakkında; her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız. 

Semih Yiğit tarafından yazıldı.

Galatasaray Üniversitesi'nde Ekonomi bölümü öğrencisi olan Semih, Fransızca ve İngilizce dillerine hakimdir. Blokzinciri, merkeziyetsiz finans, teknoloji ve yazılım alanlarında kendini geliştirmekte ve bu alanlarda içerikler üretmektedir.

Corinthians Fan Token ($SCCP) Bugün Chiliz Borsasında Listeleniyor

Shiden Network (SDN) Temel Analizi | Eylül 2021