in

EQIFI (EQX) Nasıl Satın Alınır?

Eqifi

Son günlerin merakla beklenen DeFi projesi EQIFI (EQX), başarılı bir IDO yaparak piyasanın derin sularına kendini attı. 

Birçok yatırımcı ve kullanıcı EQX tokeninin nereden ve nasıl alınacağı konusunda zorluk yaşadığı için bu makaleyi kaleme almak istedim. Bu makalede EQX tokeni nereden ve nasıl alınacağını siz değerli okuyucularımıza aktaracağım.

Eqifi

Proje dün geç saatlerde start yaparak, piyasaya merhaba dedi. Dün geç saatlerde piyasaya çıkmasına rağmen projeye olan ilgi ve alaka oldukça yoğundu. Bazı yatırımcıların ve kullanıcıların EQX tokeninin nereden ve nasıl satın alınacağıyla ilgili yaşadığı zorluklardan dolayı kısaca ve net bir şekilde alım-satımın nasıl yapılacağını sizlere göstereceğim.

Öncelikle proje merkeziyetsiz borsa Uniswap üzerinde alım-satıma açıktır. Aşağıda belirtilen kontrat adresini Uniswap borsasına cüzdanınızı bağladıktan sonra “bir jeton ekle” kısmında aratıp bulabilirsiniz, bulduktan sonra çıkan tokeni içe aktar seçeneğine tıkladıktan sonra alım veya satım işlemlerinizi sürdürebilirsiniz.

Proje adı: EQIFI

Token sembolü: EQX

Kontrat adresi: 0xbd3de9a069648c84d27d74d701c9fa3253098b15

CoinMarketCap: https://coinmarketcap.com/currencies/eqifi/

Kriptoparalar ve blockchain hakkında; her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız. 

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Batuhan Görbulak tarafından yazıldı.

Hacettepe Üniversitesi Almanca Mütercim Tercümanlık bölümünden mezun olduktan sonra kendisini çeviri ve yerelleştirme alanlarında geliştirdi. Farklı şirketlerde serbest çevirmenlik yapmakta olan Batuhan, 2020’de kripto paralar ile tanışmasıyla birlikte iş ağını genişleterek FinTech alanında birçok projenin çevirisinde tecrübe kazandı. Son 1 senedir çalışmalarını FinTech alanına yoğunlaştırarak Blockchain'i keşfetme yolunda çalışmalarını genişletiyor ve şimdilerde ise koinsaati.com'da co-founder ve "chief editor" olarak aktif bir şekilde çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Plethori Yeni Token ve Staking Platformu Güncellemesini Duyurdu

Teknik Analiz Eğitim Serisi 2. Bölüm – Destek ve Direnç