in

Epic War Projesi Yaratıcısı J Hai NG ile AMA Etkinliği

Epic War projesi Yaratıcısı J Hai NG, 18 Nisan 2022 Pazartesi Türkiye saati ile 18.00’de KoinSaati Telegram grubunda AMA etkinliği için topluluğumuzla buluştu. Etkinliği kaçıranlar veya detayları okumak isteyenler için soru ve cevapları sizlerle paylaşıyoruz.

J Hai NG, Creator of Epic War, met with our commnity for the AMA event in KoinSaati Telegram Group on Monday, April 18, 2022 at 3.00 (UTC+3). We share the questions and answers with you for those who missed the event or want read the details.

M| Junior Eeve: Merhaba. Topluluğumuza hoş geldiniz! Nasılsınız?

Hi. Welcome to our community! How are you?

J Hai NG: İyiyim. Bugün projemize ev sahipliği yaptığınız için teşekkürler.

I’m doing fine. Thanks for hosting our project today.

M| Junior Eeve: Bizimle olduğunuz için mutluyuz. AMA oturumumuzdan önce, kendinizi ve geçmişinizi tanıtır mısınız?

We are happy to have you with us. Before our AMA session, Could you introduce yourself and your background?

J Hai NG: Merhaba herkese, bugün hepinizle tanışmak benim için bir onur. Benim adım Jay Ng, merkezi oyun yapma konsepti yerine açık bir oyun platformu oluşturmak istediğimizde türünün ilk örneği olacak bir DeFi oyunu olan Epic War’un “ilk” yaratıcısı / babasıyım. Geçmişim Deloitte & EY – Big4 ve Computer Science’dan ve 2017’den beri blockchain endüstrisine kabul edildim.

Hello Community, it is my pleasure to e-meet you all today. My name is Jay Ng, the “first” creator / father of Epic War, a DeFi game that will be the first of its kind when we want to create an open game platform rather than centralized game-making concept. My background is from Deloitte & EY – Big4 and Computer Science and I get adopted to blockchain industry since 2017.

M| Junior Eeve: Kulağa gerçekten etkileyici geliyor. Blockchain ile uzun bir geçmişiniz var.

That sounds really impressive. You have a long history with blockchain.

J Hai NG: Evet. 2017’den beri AXS’in erken yatırımcısıydım.

Yes. I was an early investor of AXS since 2017.

M| Junior Eeve: Wow. Teşekkür ederiz. Eğer hazırsanız, AMA oturumumuza başlayabiliriz.

Wow. Thank you. So, let’s start our AMA session if you are ready?

J Hai NG: Evet, tabi. Hadi yapalım.

Yes sure. Let’s rock it.

M| Junior Eeve: S1- Epic War projesi ile henüz tanışmamış ve adını yeni duyan takipçilerimiz için, Epic War’ın ne olduğundan ve ortaya çıkış hikayesinden çok kısa bahsedebilir misiniz?

Q1- For KoinSaati followers who have not met the Epic War project yet, could you briefly explain what is Epic War and how it was created?

J Hai NG: EPIC WAR, oynaması ücretsiz model ve multichain teknolojisine (BSC, Solana, Near ve Polygon) sahip bir 3D FPS Bilim Kurgu Blockchain Savaş Oyunudur.

Epic War web sitemiz: https://epicwar.io/
Oyun, blockchain DAO topluluğu ve sağlıklı oyun ekonomisine dayalı olarak tüm Oyuncular için Açık oyun oluşturma konseptine güçlü bir şekilde odaklanmıştır. Herkesin ürünün bir sonraki kurucuları olabileceği bir geleceği inşa etmek istiyoruz.

İşte oyun teaserımız: https://youtu.be/02e4K5aimq8

Epic War ekibi hakkında, herkes için en iyi blockchain oyunları üreten deneyimli oyun ve blockchain geliştiricileri, pazarlamacılar ve topluluk yöneticilerinden oluşan bir grubuz. Bize şu adresten göz atabilirsiniz: https://icetea.io/.

Aksiyon oyunu ve oyunlaştırma ile savaşmak için blockchain ve web 3.0’ı getirmeye istekli bir ekibiz.

EPIC WAR is a 3D FPS Sci-fi Blockchain Battle Game with free-to-play-to-earn model and multichain technology (BSC, Solana, Near and Polygon).

Our website of Epic War: https://epicwar.io/

Epic War is strongly focused on the Open game-build concept where all Players can design their own NFT like characters, weapons, battle maps based on blockchain, DAO community and healthy game economy. We want to build the future where everyone can be the next builders of the product.

Here is our game teaser: https://youtu.be/02e4K5aimq8

About Epic War team, we are a group of experienced game & blockchain developers, marketers and community managers who have been producing top blockchain games for everyone. You can check out us at: https://icetea.io/.

We are a team that is willing to bring blockchain & web 3.0 to battle action game and gamification.

M| Junior Eeve: Multichain kısmı dikkatimizi çekti. Detaylı cevabınız için teşekkür ederiz, sıradaki soruma geçiyorum.

The multi-chain part caught our attention. Thank you for your detailed answer, now I’m going to my next question.

J Hai NG: Evet. BSC birincil zincirimizdir ve geliştirmekte olduğumuz diğer yan zincirler Solana ve Polygon’dur.

Yes. BSC is our primary chain and the other side-chains we are developing are Solana and Polygon.

M| Junior Eeve: Gerçekten iyi.

Really good.

M| Junior Eeve: S2- Epic War’ın FPS türünde Play to Earn bir oyun olarak ortaya çıktığını görüyoruz. Blockchain dünyasında yer alan oyunlara göre, Epic War oyununun farklarını ve artı yönlerini bize anlatır mısınız?

Q2- We see that Epic War has emerged as a Play to Earn game in the FPS genre. Can you tell us the differences and pros of the Epic War game compared to other similar platforms?

J Hai NG: Epic War sadece normal bir Blockchain Oyunu değil, biz 3D Sinematik Oyun ve Koleksiyonu bir araya getiriyoruz: Blockchain Oyunu + Çizgi Roman + Film + NFT’yiz.

Demo oyunumuz: https://youtu.be/822gv20Dw2E
Ve işte çizgi romanımız: https://epicwar.io/insights/comics/2

PC Windows, MacOS, Mobile iOS/Android ve PC-VR cihazlarında oynanan, oynaması ücretsiz ve oynayarak kazanılan bir oyundur. Oyuncular bir token ve gizemli kutu kazanabilir, karakterlerini geliştirebilir, yeni NFT silahları edinebilir ve destansı savaşlarda arkadaşlarına meydan okuyabilir!

Ayrıca oyuncularımızın hikayelerinden ve fikirlerinden ilham alıyoruz. Topluluk odaklı bir geliştirmemiz var, yani oyuncularımızın geri bildirimlerini dinliyor ve oyunu buna göre geliştiriyoruz.

Epic War, yeni nesil bir oyun ekosistemidir. Piyasadaki çoğu blockchain oyununda oyuncular sadece oyuna katılır ve kazançlarını elde eder. Epic War ile oyuncular sadece eğlence için oynamakla kalmadı, aynı zamanda yeni içerik oluşturucular oldular ve DAO üyemiz olarak para kazanabildiler.

Epic War is not just a normal Blockchain Game but we are 3D Cinematic Game and NFT Collectibles: Blockchain Game + Comic Book + Film + NFT.

Our demo gameplay is: https://youtu.be/822gv20Dw2E

And here is our comic book: https://epicwar.io/insights/comics/2

It is a free-to-play and play-to-earn game played on PC Windows, MacOS, Mobile iOS/Android and PC-VR devices. Players can earn a token and mystery box, build up their character, acquire new NFT weapons and challenge their friends in epic battles!

We’re also inspired by our players’ stories and ideas. We have a community-driven development, which means we listen to our players’ feedback and develop the game accordingly.

Epic War is a new generation of gaming ecosystem. For most blockchain games on the market, players only participate in the game and make their earnings. With Epic War, players could not only play for fun but also become new creators and make money by becoming our DAO member and contribute for the project in long-run

M| Junior Eeve: Doğrudan her yerden ve istediğimiz herhangi bir cihazdan meydan okuyabiliyoruz. Ayrıca herkesin DAO’ya üye olabilmesi de ilginç! Detaylı cevabınız için teşekkürler, sıradaki soruya geçiyorum.

We can challenge directly from anywhere and any device we want. It’s also interesting that anyone can become a member of the DAO! Thank you for your detailed answer. Moving on to my next question.

M| Junior Eeve: S3- Epic War oyununun 3D bir oyun olacağını görüyoruz. Pek çok oyunseverin aklına takılan ilk soruyu size sormak istiyoruz. Epic War oyununu oynayabilmek için ne kadar güçlü bir sisteme ihtiyaçları olacak ve oyuna başlangıç için ne kadar yatırım yapmaları gerekli olacağını bize anlatır mısınız?

Q3- We see that Epic War will be a 3D game. We would like to ask you the first question that comes to mind of many gamers. Can you tell us how powerful system they will need in order to be able to play the Epic War game and how much investment they will need to start the game?

J Hai NG: Çok iyi bir soru için teşekkür ederim. Oyun, oynamak için yüksek özellikli bir bilgisayar gerektirmez. Epic War, hem PC hem de mobil oyun sürümlerine sahiptir, bu nedenle orta düzeyde donanım gereksinimleri vardır. İster PC’nizde Windows 10 veya Windows 11 olsun, ister telefonunuzda 8 GB RAM olsun, Epic War’da size göre bir yer var.

Benim düşünceme göre, oyunu çalıştırmak için orta sınıf bir bilgisayar (i5 & ram 8GB) gerekecek, ancak oyunun benzersiz mimarisi, gecikmeyi katlanarak azaltmak için çoklu iş parçacığı ve paralel işleme kullanmasına izin veriyor, en azından 60 -120FPS seviyesine ulaşıyor.

Epic War, giriş için ZERO engeli korurken, son derece duyarlı ve sürükleyici bir oyun deneyimi sağlar. Dövüş mekanikleri, yeni başlayanların eğlenip ilerlemeleri için yeterince basit, ancak deneyimli oyuncuların kendi stratejilerini oluşturabilmeleri için yeterli derinliğe sahip olacak şekilde tasarlanmıştır.

Thank you for a very good question. The game doesn’t require a high spec computer to play. Epic War has both PC and mobile game versions, so it has moderate hardware requirements. Whether your PC has Windows 10 or Windows 11, or your phone has 8GB ram, Epic War has a place for you.

In my opinion, it will require a mid-range computer (i5 & ram 8GB) to run the game, but the game’s unique architecture allows it to use multi-threading and parallel processing to reduce lag exponentially, at least achieving the level of 60-120 FPS.

Epic War provides an extremely responsive and immersive gaming experience, while keeping a ZERO barrier to entry for new PLAYERS. The combat mechanics are designed to be simple enough for beginners to enjoy and advance through, but with enough depth for experienced players to be able to form their own strategies.

M| Junior Eeve: Bu cevap, 3D oyun severler için rahatlatıcı bir cevap.

This answer is a relief for 3D game lovers.

J Hai NG: Teşekkür ederim.

Thank you.

M| Junior Eeve: S4- Epic War’ın Play to Earn türünde bir oyun olmasından dolayı oyuna başlayacak olanların merak ettiği bir diğer soru da; Epic War oyunu içinde ve dışında nasıl ve ne kadar kazanç elde edebilecekleridir. Kazanç sisteminiz hakkında bizlere ne söyleyebilirsiniz?

Q4- Because Epic War is a Play to Earn type of game, there is another question for those who will start the game. How many ways of earning are available for newcomers in the Epic War game? What can you tell us about your earning system?

J Hai NG: Epic War, çeşitli karakterler, roller, ekipman setleri ve loncalar içeren çok oyunculu bir strateji rol yapma oyunudur.
İki gruptan birini seçebilirsiniz:
+oyunu ücretsiz oynayan ancak yine de bazı oyun düzenlemelerine bağlı olarak bir miktar token kazanabilen
+üyelik için ödeme yapan ve daha fazla token ve değerli NFT kazanma şansı yüksek olan herkes.

Ücretsiz oyuncular için sınırlı sayıda oyun (PvE) bulunurken, ücretli üyeler tüm oyun modlarının yanı sıra diğer avantajlara (PvE, PvP ve PvPvE) sınırsız erişime sahip olacak.

Token ödülü: PvE
Bahis tokeni: PvP ve PvPvE

Epic War is a multiplayer strategy role-play game that features various characters, roles, equipment sets and guilds.

You can choose from two groups:
+ Anyone who plays the game for free but can still earn some token based on some regulation of gameplay,
+ Or those who pay for membership and get a higher chance to earn more tokens and valuable NFTs.

The free players will have a limited number of gameplay available to them (PvE) while paid members have unlimited access to all game modes as well as other perks (PvE, PvP and PvPvE):
+ Token reward: PvE
+ Betting token: PvP and PvPvE

M| Junior Eeve: Wow. Ücretsiz olarak oynayarak da kazanabiliyoruz. İyi bir cevap, teşekkür ederim.

Wow we can win by playing for free. Pretty enough answer, thank you.

J Hai NG: Harcadığınız zamana ve efora bağlı.

Based on your time and effort.

M| Junior Eeve: Sıradaki soruya geçiyorum.

Moving on to my next question.

J Hai NG: Evet tabi. Hadi yapalım.

Yes sure. Let’s do it.

M| Junior Eeve: S5- Epic War oyununun pek çok yeni özelliğe sahip olarak fark yaratabilecek bir potansiyele sahip olduğunu görüyoruz. Play to Earn türü oyunların en önemli sorunu olarak, “Oyun içi Token Enflasyonunu iyi hesaplayamamak” olduğunu görüyoruz. Bu gibi sebeplerden dolayı oyunların ömrünün çok da uzun olmadığını biliyoruz. Epic War oyununun, oyunseverlerin ilgisini kaybetmemek için, ne tür önlemler aldığını öğrenebilir miyiz?

Q5- We think that the Epic War game has the potential to make a difference by having many new features. As you know, the most important problem of Play to Earn type games is “Failure to calculate in-game Token Inflation”. Due to this reason, we know that the lifespan of games is not very long. What kind of measures the Epic War game takes in order not to lose the interest of gamers?

J Hai NG: Epic War, birçok yeni özelliğe sahip olağanüstü bir strateji tabanlı çevrimiçi oyundur.

Tüm Play to Earn tipi oyunların mekanizmasındaki eksikliklerden kaçınarak, oyunculara daha fazla teşvik ve zorluk sunabilmektedir. Örneğin, Oyuncular ayrıca oyun modları hakkındaki fikirlerine katkıda bulunmanın bir parçası olabilir veya oynanışı daha iyi hale getirmek için bizimle birlikte çalışabilirler.

Ayrıca, oyunun kendi NFT’lerini tasarlamada iyi olan oyuncular için adil oyun ve ekstra kâr fırsatları sunar.

Epic War oyun çerçevesi, oyuncuların token enflasyonuna dikkat etmesine gerek kalmayacak şekilde tasarlanmıştır. Enflasyon sorununu oyunumuz sizler için yapıyor. Dikkate almamız gereken bir sonraki şey, oyuncuların PvP oyun modunu oynarken bir işlem ücreti ödemesidir. Sadece PvE’de token kazanmalarını mümkün kılıyoruz!

Epic War is an outstanding strategy-based online game with many new updated features to make action Gamers love more and more.

By avoiding the shortcomings in the mechanism of all Play to Earn type games, it is able to provide more incentives and challenges to gamers. For example, Gamers can also be a part to contribute their ideas of game modes or work with us to improve the gameplay better.

It also offers fair play as well as extra profit opportunities for gamers who are good at designing their own NFTs in the game itself.

Epic War game framework is designed in a way that gamers do not need to pay attention to token inflation. Our game does the inflation problem for you. In-game consumables of Epic War are depreciation of weapons where Players need to use their items wisely.

M| Junior Eeve: Bu, oyna-kazan hayranları için önemli bir ayrıntıydı. Ayrıntılı açıklamanız için teşekkür ederiz. Bir sonraki soruma geçiyorum.

This was an important detail for play-to-earn fans. Thank you for your detailed explanation. Moving on to my next question.

J Hai NG: Evet. Bu oyunu eğlenceli ve dengeli hale getirmek istiyoruz.

Yes. We want to make this game fun & balance.

M| Junior Eeve: Açıklamaların için teşekkürler J Hai! Şimdi son soruma geçiyorum. Son soruma cevap verdikten sonra 5 dakika sohbeti açacağız ve topluluğun sorularını sormasına olanak tanıyacağız. Türkçe gelen sorular ekibimiz tarafından çevrilecek ve 5 dakika sonra sorulan sorulardan 5 tanesini seçip cevaplama şansınız olacak. İngilizce bilen üyelerimizin sorularını İngilizce sormasını önemle rica ediyoruz.

Thanks for your explanations, J Hai! Now I will ask my last question. After you answer my last question, we will open the chat for 5 minutes and let the community ask their questions. Turkish questions will be translated by our team and after 5 minutes you will have a chance to pick and answer 5 of the questions asked. We strongly encourage our English-speaking members to ask their questions in English.

M| Junior Eeve: S6- Epic War projesinin geleceğe dönük adımlarının neler olduğunu ve projenin daha büyük kitlelere adını duyurmak için neler yaptığını bizlere anlatır mısınız?

Q6- Can you tell us what are the future stages of the Epic War project? What did the project do to make its name known to larger audiences?

J Hai NG: Proje, son zamanlarda 01. aşamanın beta test ağı sayesinde daha popüler hale geldi. Sonraki 02 aşamaları yakında piyasaya sürülecek ve Epic War: Mainnet’in Temmuz-Ağustos 2022’de piyasaya sürülmesi planlanıyor! Gelecek sürümlere çok fazla ilgi var, bu nedenle yeni duyurular için gözünüzü dört açın.

Oyunu daha özel kılmak için birçok ilginç şey hazırlıyoruz. Oyun deneyiminizi benzersiz kılmak için her zaman mini turnuvalar, arena etkinlikleri, airdroplar ve özel günler gibi heyecan verici etkinliklere ev sahipliği yapmakla meşgulüz.

Epic War sürekli gelişip gelişirken, oyunu eğlenceli, zorlu ve dinamik hale getiren düzenli tanıtım etkinlikleri ve turnuvalar vardır.

The project has gained more popularity recently due to the Beta testnet of Phase 01. Phase 02 and Phase 03 will be released soon in May-June, and Epic War: Mainnet is planned to be launched in July-August 2022! There’s a lot of interest in the future releases, so keep an eye open for new announcements.

We are preparing a lot of interesting things to make the game more special. We’re always busy hosting exciting events like mini tournaments, arena events, airdrops and special days, to make your gaming experience unique.

When Epic War is constantly evolving and improving, there are regular promotional events and tournaments, which make the game fun, challenging and dynamic.

M| Junior Eeve: Heyecanlı olacağı kesin gibi.

It sure looks like it will be exciting.

M| Junior Eeve: Cevaplarınız için çok teşekkürler şimdi sıra topluluğumuzda. Topluluğumuz sorularını sormayı bitirdikten sonra yanıtlamaya başlayabilirsiniz ve istediğiniz kadar yanıt verebilirsiniz, ancak yanıtladığınız ilk 5 sorunun ödüllendirileceğini unutmayın, bu nedenle soruları dikkatlice seçmenizi öneririm.

Thank you so much for your answers @JayHaiNguyen, now it’s our community’s turn. After our community finishes asking their questions, you can start answering and you can answer as much as you want, but remember that the only first 5 questions you answer will be rewarded so I suggest you to choose carefully to give back to the community.

Hiho: YATIRIM ORTAKLARI ve KALKINMA ORTAKLARI ndan bahseder misiniz, Ortaklık Listeniz nasıl ve Büyük İsimler Buna Dahil mi?

Could You Please Highlight About the INVESTMENT PARTNERS and The DEVELOPMENT PARTNERS , Is Your Partnership List Is Great and big Names are Included in this ?

J Hai NG: “Epic War”ın arkasındaki ekip, blockchain tabanlı oyunlar geliştirme ve güçlü topluluklar oluşturma konusunda yılların deneyimine sahiptir. Bu nedenle, tüm oyuncuların arkadaşlarıyla, ailesiyle ve tamamen yabancılarla bu oyunun keyfini çıkarabileceği açık kaynaklı bir sistem oluşturmak istiyoruz.

Oyun, Icetea Labs ve Shima, Vespertine, Appota vb. gibi diğer VC’ler tarafından, VR olmayan oyundan VR oyununa tam döngülü oyun vizyonu sağlamak için uzun vadeli ortaklık için desteklenmektedir. Ayrıca oyun dengesi ve tasarımı konusunda profesyonel görüşleri ile tanınan birçok oyun loncası ile işbirliği yapıyoruz. Lonca liderleri, beta testçilerimiz gibi hareket ederek oyunu inceler ve oyunu daha ilginç hale getirmek için geri bildirim sağlar.

The team behind “Epic War” has years of experience developing blockchain-based games and building strong communities. This is why we want to create an open-source system where all players can enjoy this game with friends, family and complete strangers.

The game is backed by Icetea Labs and other VCs like Shima, Vespertine, Appota, etc. for long-term partnership to deliver full-cycle game vision from non-VR game to VR game. We also have been collaborating with many game guilds which are widely recognized for their professional opinions in terms of game balance and design. The guild leaders act as our beta testers, reviewing the game and providing feedback to make it more interesting.

Yaman: “Token tahsisine” bakıldığında, Oyun içi ödül %20 iken, Yatırımcılar, ekipler ve danışmanlar gibi yetkililerin tahsisinin yüksek olduğu görülüyordu. Bu şekilde atamanızın özel bir nedeni var mı?

Looking at “token allocation”, While the Ingame reward is 20%, It seemed that the allocation of officials such as investors, teams, and advisors was high. Is there a special reason why you assigned it like this way?

J Hai NG: Token tahsisine derinlemesine girerseniz, oyunun kendisi için token tahsisi, oyun içi ödüller, ekosistem büyümesi ve OYUN GELİŞTİRME için geliştirmek için kullanılan hazine dahil olmak üzere token tahsisinin toplam %50’sidir. Yatırımcıların token tahsisi %20, ekibimiz ise %20 olacak. Pazarlama faaliyetleri %10’dur.

If you deep dive into token allocation, the token allocation for the game itself is total 50% of token allocation, including in-game rewards, ecosystem growth and treasury which is used to develop for GAME DEVELOPMENT. The token allocation of investors will take 20% and our team is 20%. The marketing activities is 10%.

Kripto Figen: Şu anda piyasada tonlarca RPG NFT Oyunu var, en popülerleri Axie Infinity ve Plant vs Undead. Merak ediyordum, “The_epic_war” onlarla nasıl rekabet etmeyi planlıyor? Oyununuz, sizi onlardan daha iyi bir seçenek yapan hangi özelliklere sahip?

Right now, there are tons of RPG NFT Games on the market, being Axie Infinity and Plant vs Undead the most popular ones. So, I was wondering, how does “The_epic_war” plan to compete with them? What characteristics does your game have that makes you a better option than them?

J Hai NG: Kendi NFT Oyunlarımızı yapmak yerine, OYUNCULARIN kendi NFT’lerini tasarlayıp pazar yerimizde satabilecekleri Minecraft gibi AÇIK OYUN olarak Epic War yapmak istiyoruz. Hatta kendi yeni oyun modlarını bile oluşturabilirler ve biz de onları oyunda yürütmeleri için destekleyeceğiz. NFT oyunlarının diğer geleneksel FPS oyunlarına kıyasla BÜYÜK FARK olacaktır. OYUNCULAR İÇİN TOPLULUK TEMELLİ OYUNLARIZ.

Instead of making our own NFT Games, we want to make Epic War as the OPEN GAME like Minecraft where PLAYERS can design their own NFT and sell it in our marketplace. They even can create their new own game modes and we will support them to execute it in the gameplay. It will be BIG DIFFERENCE compared to other traditional FPS games of NFT games. We are COMMUNITY-BASED GAME for PLAYERS.

İlker Kart: Epicverse, Weapons, Gears ve Maps’te 03 tür NFT olduğunu okudum, bu yüzden sormak istiyorum, bir oyuncunun oynayabilmesi için 3 tür NFT’ye de sahip olması gerekli mi ve cevap ise hayır, oyuna başlamak için hangi NFT’ler gerekli olurdu?

I read that there are 03 types of NFTs in the Epicverse, Weapons, Gears and Maps, so, I would like to ask, is it necessary for a player to have all 3 types of NFTs to be able to play and if the answer is no, which NFTs would be necessary to be able to start the game?

J Hai NG: Hayır. Yeni Oyuncular için ücretsiz Karakterler, Silahlar, Dişliler ve Haritalar sağlayacağız. Ancak, PvE veya PvP’nin daha zor modunda kendinize meydan okumak istiyorsanız, AI güdümlü Canavarlara ve diğer gerçek takım oyuncularına karşı savaşmak için NFT’nizi yeni daha iyi silahlar gibi yükseltmeniz gerekir.

No. We will provide free Characters, Weapons, Gears and Maps for new Players. But if you want to challenge yourself in the harder mode of PvE or PvP, you need to upgrade your NFT like new better weapons to fight against AI-driven Monsters and other real team players.

Akiram Hinoya: Multichain Dappps ile Uyumlu Olmak İçin Tasarlanan Epic Wae’yi Okudum. Gelecekte Oyuncu İçin Yan Zincir İşlevi Geliştirmeyi Planlıyor musunuz?

I Read That Epic Wae Designed to Compatible To Multichain Dappps. Do You Plan To Develop Side Chain Function for Player In Future?

J Hai NG: Evet. Entegrasyon için zaten Polygon teknik ekibiyle çalıştık. Tahmini plan Kasım 2022’de yapılacak. Solana için ise Eylül 2022 civarında yayınlanacak.

Yes. We already worked with Polygon technical team for integration. The estimated plan will be done in November 2022. For Solana, it will be released around September 2022.

Epic War hakkında en yeni bilgi ve gelişmeler için:

Web site: https://epicwar.io/
Whitepaper: https://whitepaper.epicwar.io/docs/epic-war
Telegram: https://t.me/epicwarglobal
Twitter: https://twitter.com/the_epic_war
Discord: https://discord.com/invite/epicwar
Medium: https://medium.com/epicwar

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Ezgi Çoban tarafından yazıldı.

Başkent Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri aynı zamanda Uluslararası Ticaret ve Finansman Çift Anadal Programı öğrencisi. KoinSaati içerik editörü.

Kripto Borsası KuCoin, NFT Yaratıcıları için 100 Milyon Dolarlık Fon Başlattı

Andre Cronje’nin Regülasyon Hakkındaki Açıklamaları