En Kazançlı Üç AirDrop

NFT drop

LayerZero, zkSync ve Starknet’nin en kazançlı airdrop’larını bu yazımızda ele alacağız. Bu projelerle ilgilenen cüzdanlar üzerinde kapsamlı bir araştırma yaptıktan sonra, bu airdrop’ların temel kriterlerini aktarmış olacağız. 

LayerZero, zkSync ve Starknet gibi Tier 1 projelerinden farming airdrop’ları bir süredir devam ediyor. Sonuç olarak, altı ay önce var olan metrikler artık geçerli değil. Arbitrum’un airdrop’undan bu yana rekabet önemli ölçüde arttı.

Bu nedenle, diğerlerinden öne çıkmak ve daha büyük bir airdrop alma şansını artırmak için cüzdan istatistiklerini özenle izlemek çok önemlidir.

  • LayerZero Kriterleri

Airdrop’lara katılan cüzdanların Dune Dashboard’larını ve zincir içi ölçümlerini analiz ettikten sonra, karı en üst düzeye çıkarmaya yardımcı olabilecek üç cüzdan katmanı belirleyelim:

• İlk %5: Bunlar uzun süredir kullandığınız birincil cüzdanlardır ve Sybil cüzdanları olarak sınıflandırılamazlar.
• İlk %10: Bu cüzdanlar LayerZero airdrop’larını yetiştirmek için özel olarak etkinleştirilmiştir. İşlem hacminin düşük olması nedeniyle bu cüzdanlara daha az fon ayırabilirsiniz.
• İlk %25: Bunlar FOMO karşıtı cüzdanlar olarak kabul edilir. Bu seçenek daha uygun maliyetlidir ancak birden fazla cüzdanın olmasını gerektirir.

Bu stratejiyi takip etmek, bu cüzdanların minimum airdrop gereksinimlerini karşılaması koşuluyla potansiyel karınızı önemli ölçüde artırabilir.

  • zkSync Kriterleri

  • Starknet Kriterleri

StarkNet airdrop uygunluk kriterlerinin başlıcaları şunlardır:

• Takas yapma, varlıkları ödünç verme ve diğer DeFi etkinliklerine katılma gibi StarkNet dApp’leriyle etkileşimlerin sayısı.
• ETH, ERC-20 tokenleri veya diğer varlıkları Ethereum’dan StarkNet’e bağlamak için StarkGate köprüsünün kullanılması.
• StarkNet’te NFT basmak.

Henüz bu airdropları toplamaya başlamadıysanız bu fırsatı değerlendirebilirsiniz.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi'nden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Bölümümle ilgili ortaya koymuş olduğum çeşitli akademik çalışmalarım bulunuyor. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

kripto

Nasıl Tip Coin (TIP) Kazanılır?