in , ,

En İyi Kripto Balina Takip Araçları

XRP, BTC

Kripto balinalar, belirli bir dijital varlıktan çok sayıda sahip olan kişi veya kuruluşları tanımlarken kullanılan tabirdir. Yeterli sayıda kripto paraya sahip bir balina, token değerine yön verebilir. Peki kripto balinaları takibi için kullanabileceğiniz araçlar nelerdir?

Kripto balinası, çok sayıda belirli kripto para birimine sahip olan bir kişi veya kuruluş anlamına gelir. Balinalar, portföylerinde bulundurdukları kripto varlıktan yüksek miktarlarda sahip oldukları için piyasayı manipüle etme güçleri bulunur. Bu yazımızda, blok zincirini analiz etmenize ve balinaları tespit etmenize olanak tanıyan hem ücretsiz hem de ücretli çevrim içi araçlarını inceliyoruz.

Whale Alert

Whale Alert, Bitcoin ve Ethereum dahil olmak üzere bir düzineden fazla blok zincirini izleyen uyarı hizmetidir. Sistem başlangıç için ücretsiz bir seçenek sunar ancak 500.000 doların üzerindeki işlemlere ilişkin veriler bir saatlik işlem geçmişi ile sınırlıdır. Daha fazla içeriğe ulaşmak isteyen kullanıcıların uygulamanın talep ettiği ödemeyi yapması gerekir.

ClankApp

ClankApp, kripto balina işlemlerini web sitesinde, Telegram ve Twitter’da gerçek zamanlı olarak izler. 24 blok zincirini ücretsiz olarak izleyen ClankApp uygulamasının kullanımının ücretsiz olması kullanıcılara avantaj sunarken en büyük dezavantajı, bir kripto balinanın zaman içindeki işlemlerini detaylı olarak tablo veya grafik halinde görüntülememesi. Hızlı takip için Telegram ve Twitter gruplarına abone olabilir veya e-posta uyarılarını ve anlık bildirimleri açabilirsiniz.

Whalemap

Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Whalemap uygulamasının sağladığı bilgilerin anlaşılması biraz sizi zorlayabilir. Neyse ki Whalemap sitesi, çizelgeleri okuma ve verileri anlama ile ilgili rehberler sunmaktadır. Bununla birlikte site alım-satım yapmak ve öğrenmek isteyen kullanıcılara ücretsiz kurslar sağlar.

Whale Watchers

Bu NFT ve kripto balina izleme aracına kaydolduğunuzda ücretsiz olarak uyarılar ve anlık bildirimler alabilirsiniz. Ancak diğer üyelerle konuşabileceğiniz özel Discord sunucuları sağlayan ücretli bir gelişmiş izleme hizmeti olan Captain’s Club arasında seçim yapabilirsiniz.

Captain’s Club üyeliği ücreti Ethereum cinsindendir, dolayısıyla fiyat ETH’nin değerine göre değişir. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz hizmet çok fazla bilgi sunar ancak yükseltilmiş geçiş daha fazla analiz sağlar.

WhaleBot Alerts

WhaleBot Alerts, kripto balina işlemleri gerçekleştikçe ücretsiz uyarı almak için abone olabileceğiniz birkaç Telegram topluluğundan biridir. Balinalar ve işlemler hakkındaki fazlaca bilgi sağlar ancak bu trader’ların büyük piyasa hareketlerini tahmin etmesine yardımcı olur.

Kripto ticareti konusunda ilgiliyseniz kripto piyasasını etkileyen insanları ve olayları anlamanız gerekir. Kripto balinalarını takip ettiğinizde, piyasa hakkında daha fazla bilgi edinebilir, bir para biriminin değerinin ne zaman düşeceğini bilebilir ve fırsatları yakalayabilirsiniz.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi'nden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

Binance Üzerinde Listelenen Yapay Zeka (AI) Projeleri

Huobi Token (HT) Neden Sert Düştü?