in ,

Ekim Ayında Beklenen Önemli Gelişmeler

kriptopara, Bitcoin

Kripto para dünyasında her güne birçok gelişme ve yenilikle uyanıyoruz. Projelerin yol haritaları veya anlık bildirimleri ile yatırımcılar ve ilgili kişiler, bu gelişmeleri önceden takip edebiliyorlar. Biz de KoinSaati olarak sizlere Ekim ayının önemli gelişmelerini bir rehber haline getirdik.

Kava (KAVA)

Kava 11, likit stake yoluyla ve Mint ve Lend’deki Kava EVM varlıklarını destekleyerek ağda TVL büyümesi için yolları önemli ölçüde genişleten lansmanlar yapacak. Kava 11, 12 Ekim’de resmi olarak piyasaya sürülecek. Kava 11 Mainnet, birden çok Tier-1 protokol dağıtımına uyum sağlamak için Eylül ayından Ekim ayının başına alınmıştır.

Lambda Network (LAMB)

Lambda Network Renaissance mainnet resmi olarak 10 Ekim 2022 15.00’te başlatılacak. Lambda blok zinciri, Ethereum geliştiricilerine akıllı sözleşmelerini Lambda EVM’ye yerleştirme ve hızlı sonuç veren bir Proof-of-Stake (PoS) zincirinin avantajlarından yararlanma imkanı sunmaktadır.

Reserve Protocol (RSR)

Reserve 10 Ekim’de mainnet lansmanı gerçekleştiricek. Reserve Protokol, herkesin Ethereum’da ERC-20 token’ları tarafından desteklenen stablecoin’ler oluşturmasına izin verir. Reserve stablecoin’lere RToken denir.

zkSync

28 Ekim’de zkSync 2.0 lansmanı mainnet’te gerçekleştirilecek. zkSync, zkRollup teknolojisi tarafından desteklenen, Ethereum’da ölçeklenebilir düşük maliyetli ödemeler için oluşturulmuş güvenilir bir protokoldür. Kullanıcıların fonlarını ana ağdan hiç çıkmamış gibi güvende tutmak için zero-knowledge proofs ve on-chain veri kullanılabilirliği kullanır.

Telos (TLOS)

Telos’ta 26 Ekim’de mainnet yükseltmesi gerçekleştirilecek. Telos, yeni nesil bir Delegated Proof-of-Stake (DPOS) Layer-1 blok zinciri ağıdır. Geliştiriciler için uyumluluğa sahiptir ve hızlı, ölçeklenebilir, uygun fiyatlı Telos EVM’sinde akıllı sözleşmeler geliştirmek ve dağıtmak için kapsamlı bir araç paketi ve desteği sağlar.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Ezgi Çoban tarafından yazıldı.

Başkent Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri aynı zamanda Uluslararası Ticaret ve Finansman Çift Anadal Programı öğrencisi. KoinSaati içerik editörü.

Sorare

Sorare’de Champion Europe Lig’de Nasıl Oynanır?

Geçtiğimiz Haftanın En Çok Dikkat Çeken Coinleri