in , ,

Ekim Ayı CEEK Son Gelişmeler

Blockchain için üst düzey sanal gerçeklik uygulaması sunan ve piyasanın en iyi VR donanım cihazlarına sahip olan CEEK, şu anda birçok ünlüyle iş birliği yapıyor. Proje özelinde Ekim ayı boyunca yaşanan gelişmeleri sizlerle paylaşıyoruz. 

Binance ile iş ortağı olan ve blok zincir teknolojisi ile ilgili son gelişmeleri paylaşan CryptoGems.com, Twitter üzerinden Ekim ayının ilk haftasında en çok bahsedilen projeleri açıkladı. CryptoGems topluluğunda Ekim ayının en çok bahsedilen projeleri arasında CEEK ilk 10’da 3. sırada yerini aldı. 

Ekim ayının ortasına geldiğimizde, Dominikli müzik yapımcısı ve sanatçı Carlos Ariel Peralta sahne ismiyle MAFFIO, metaverse platformu CEEK ile ortaklık kurdu. “Blessings” adlı single’ının yayınlanması için CEEK platformuyla anlaşma sağlayan MAFFIO’nun müzik videosu ise VR videosu formunda CEEK VR uygulaması ve resmi web sitesi üzerinden meraklılarına açık hale getirildi. Proje, daha önce Lady Gaga, Demi Lovato ve Ziggy Marley gibi isimlerle iş birliğini duyurmuştu.

MAFFIO ile yapılacak iş birliği duyurusunun bir gün ardından bir de listeleme haberi geldi. Singapur merkezli kripto varlık şirketi Crypto.com, CEEK VR’ı DeFi cüzdanında listelemeye başladığını duyurdu. Listeleme duyurusu yatırımcılar tarafından ilk başta fark edilmese de sonrasında bu listeleme duyurusu ile birlikte ardından CEEK VR fiyatında gözle görülür bir yükseliş yaşandı. 

İlk olarak, geçtiğimiz ay bir ortaklık kurduklarını duyuran CEEK ve Draper University, Ekim ayında da yeni bir ortaklığa imza attı. Draper University ile birlikte bir Hacker House ve sanal kampüs başlatacaklarını duyuran platform, 20 kişiden oluşan VR ve oyun geliştirici grubunun Draper kampüsünde yaşayacağını ve metaverse için deneysel hedefler oluşturacağını açıkladı. Projeye katılımı teşvik etmek amacıyla nakit, token ve sanal arazide 160 bin dolarlık bir de ödül sistemi kuruldu. Draper University, yeni girişimcilerin ve teknoloji düşkünlerinin kendilerini geliştirebilecekleri bir girişimcilik programıdır.

Diğer Gelişmeler

  • Proje resmi Twitter hesabı üzerinden CertiK tarafından denetlenen olağanüstü BNB Chain projelerini paylaştı. Projeler arasında CEEK’te yerini alıyordu. CertiK, blok zinciri projelerinin doğruluğunu ve güvenliğini sağlayan bir topluluktur. 
  • Proje, Ekim ayının 3. haftasında da CryptoGems.com topluluğunda en çok konuşulan kripto paralar arasında zirvede yerini aldı. 
  • Play-to-Earn ekosistemiyle ilgili son gelişmeleri paylaşan Beng Beng Gaming topluluğu, CEEK VR’ı, BNB Chain üzerindeki üst düzey metaverse projeleri arasında gösterdi. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

Bitcoin

Glassnode Verileri Bitcoin için Ne Diyor?

Twitter’ın Son Hamlesi Başarılı Olacak mı?