in

Efinity (EFI) Huobi Global’de Listeleniyor: EFI Nedir?

Efinity (EFI) yatırma işlemleri bugün (7 Ocak) TSİ 10:10’da Huobi Global borsasında işleme açıldı. Yeterli hacme ulaşıldığında ise spot işlemler de yapılabilecek.

Yatırımcılar, bugün TSİ 10:10’dan itibaren artık Huobi Global üzerinden EFI yatırma işlemlerini yapabilecek. EFI spot işlemler (EFI/USDT) yatırma hacmi piyasa işlemlerini karşılayınca başlayacak olup başka bir duyuru ile bildirilecektir. Ancak EFI’lerinizi Huobi Global borsasından başka yere çekmek (withdrawal), aktarmak için ertesi gün, yani 8 Ocak’a kadar beklemeniz gerekmektedir.

Resmi Huobi Global Twitter hesabının EFI listeleme haberi:

Efinity (EFI) Nedir?

Polkadot blockchain’i üzerine inşa edilen Efinity $EFI, merkeziyetsiz zincirler arası metaverse görevi görmek için Enjin tarafından geliştirilmiştir.

Efinity bulunan birkaç sorunu çözmek için oluşturulmuştur:

  • İşletmeler ve geliştiricilerin trend olan NFT için, deneyim sunabilecek bir platforma ihtiyaç duyması
  • İçerik oluşturucuların, fazla ücretler, esnek olmayan akıllı sözleşmeler ile çalışmak zorunda kalması
  • NFT’lerin üzerinde bulunduğu blockchain’lerin gerçek kullanıcılara hiçbir teşvik sağlamaması

Ethereum ve Bitcoin madencileri blockchain’i güvence altına almak için kripto paralarla madencileri ödüllendiriyor, ancak NFT üzerinde büyüme ve gelişmeyi hızlandıracak benzer teşvikler yok. Efinity tam olarak bunun için de $EFI’yı yönetişim token’ı olarak çıkartmıştır. Ağa katılan kişileri $EFI ile teşvik etmeyi amaçlıyor.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

MES tarafından yazıldı.

Sadece Cripto ile Huobi Sohbet Saati

Fight Of The Ages (FOTA) Nedir?