in ,

dYdX Türkiye’den Heyecanlı Etkinlik!

Bu etkinliğin temel amacı, dYdX platformunun Türk topluluğu tarafından daha geniş bir şekilde kullanılmasını sağlamak için birçok farklı görev sunmaktır.

Etkinlikte birçok görev ve ödül puanları sizleri bekliyor! Hesap oluşturma, fon yatırma, POAP sahibi olma ve daha pek çok görevle puanlarınızı artırabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıdan görev listesine ulaşabilirsiniz:
https://zealy.io/c/dydxturkiye/questboard

Etkinlik Zaman Aralığı

Başlangıç tarihi: 10.04.2023 tarihinde Türkiye saatiyle saat 21.00
Bitiş Tarihi:17.04.2023 tarihinde Türkiye saatiyle saat 23.59

dYdX Türkiye topluluğunun gelişimine katkı sağlamak amacıyla başlatılan bu etkinlik, topluluğa katılmak isteyen herkesin faydalanabileceği bir fırsat sunuyor. Bu etkinlik sayesinde, Türk topluluğu dYdX’i daha yakından tanıyabilir, platformun avantajlarını keşfedebilir ve daha fazla insanın trade yapmak için merkeziyetsizliği tercih ederek dYdX’i kullanmaya başlamasına katkı sağlayabilir.

Etkinliğe katılanlar, kazanacakları ödüllerin yanı sıra, dYdX platformunun işleyişini öğrenebilir ve bu heyecan verici platformu kullanmaya başlayabilirler. Bu sayede, dYdX Türkiye topluluğu daha da büyüyerek daha fazla kişinin faydalanabileceği bir topluluk haline gelebilir.

dYdX Nedir?

dYdX, güvenli ve güçlü finansal ürünler oluşturma misyonuyla çalışan merkeziyetsiz bir exchange geliştiricisidir. Ethereum ağındaki akıllı sözleşmeler üzerinde çalışır ve bu da işlem yaparken merkezi bir borsaya güvenme ihtiyacını ortadan kaldırır. dYdX; merkeziyetsiz exchange’in güvenliğini ve şeffaflığını, merkezi bir exchange’in hızı ve kullanılabilirliği ile birleştirir.

dYdX Toplulukları Linkleri

Türkiye Twitter

Global Twitter

Foundation Twitter

Türkiye Discord

Global Discord 

dYdX hakkında güncel haberleri takip etmek için Discord ve Twitter hesaplarına katılabilirsiniz.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi'nden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

Floki Inu (FLOKI) Nasıl Stake Edilir?

Nisan Ayı İçerisinde Token Kilidi Açılacak Projeler