in , ,

dYdX, Hazine Avı Etkinliğini Duyurdu

dYdX Türkiye, BlockLand iş birliği ile Hazine Avı Etkinliğini başlatacağını duyurdu. Toplamda 8 gün süreceği duyurulan etkinlikte, kullanıcıların 500 dolarlık büyük ödülü kazanma gibi birçok fırsatı olacağı belirtildi. 

dYdX, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda, 8 gün boyunca MetaMask cüzdanının 12 kelimelik anahtarını gün gün paylaşacaklarını duyurdu. Bu kapsamda anahtarı ilk giren ve bakiyeyi transfer eden kişi ödülün sahibi olacak. 

Büyük ödülün 500 dolar olacağını duyuran dYdX yaptığı paylaşımda: “Heyecanı ve rekabeti yüksek tutmak için sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın” ifadelerine yer verdi. 

MetaMask anahtarının ilk kelimesinin ise bugün gün içinde paylaşılması bekleniyor. dYdX yaptığı paylaşımda, kullanıcıların anahtar kelimeyi ilk tamamlayan olmak için bildirimlerini açmalarının önemli olduğuna da değindi. 

dYdX, Ethereum tabanlı merkeziyetsiz bir marj ticaret platformudur. dYdX, kullanıcıların ödünç almalarına ve popüler kripto para birimlerinin gelecekteki fiyatlarına bahis yapmalarına olanak tanır. 

dYdX, şu anda sürekli vadeli işlemleri destekleyen lider merkeziyetsiz borsadır. dYdX, Ethereum blok zinciri üzerinde akıllı sözleşmeler ile çalışır ve kullanıcıların hiçbir aracı olmadan trade yapmasına olanak tanır. Paradigm, a16z ve Polychain tarafından desteklenen dYdX 27 Temmuz 2017’de kurulmuş olup önde gelen merkeziyetsiz borsalardan biri olmuştur. Merkeziyetsiz dünyada dYdX’in “finansal fırsatlara herkesin erişimini sağlama” misyonu ile trade etmek için bugün dYdX kullanmaya başlayın!

dYdX | Twitter | YouTube | Telegram | Discord | Medium

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Crypto Mario tarafından yazıldı.

Aleph Zero

Aleph Zero (AZERO) Kendi Boğasını Yaşayabilir mi?

OG Fan Token (OG) Nedir? Nasıl Alınır?