in , ,

dYdX Foundation: Yönetişim Özeti

Sürekli vadeli işlemleri destekleyen lider merkeziyetsiz borsa dYdX, Yönetişim Özeti başlıklı içeriği ile topluluğa geçtiğimiz haftanın önemli forum tartışmalarından bazılarını aktardı. 

tncintra, forumda “dYdX v3 ile v4: Yeni Trader Ödülleri” başlığıyla bir paylaşım yaptı. dYdX v4 için yeni Trader Rewards modülünün duyurulduğunu içerek paylaşım yeni mekanizmayı, mevcut ödül programıyla karşılaştırmasını ve yeni parametrelerle ilgili bazı düşünceleri ele alıyor. Yazının detaylarına bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Son paylaşılan dYdX Foundation yazısının en güncel yorumlarına göz atmanız için içerik güncellendi. $DYDX’in Ethereum’dan dYdX Zincir’ine olası geçişi hakkında değerlendirmeler yer alıyor. Daha fazla bilgi edinmek için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

0xClr, ‘DYDX Finans Durumu – Epoch 25’ başlıklı yeni aylık değerlendirmesini paylaştı. Protokolün ve DAO’nun açıkça tanımlanmış performans ölçümleriyle ilgilenenler için içerik paylaşıldı. Raporlardan önemli olduğunu düşünülen birkaç çıkarımın vurgulandığı bu paylaşıma linkten ulaşabilirsiniz.

Boratheworld, son yazısı ‘dYdX Hibe Programı – v1.5 Genişletme’ için yeni yorumları içeriyor. Göz atabilirsiniz. 

dYdX, şu anda sürekli vadeli işlemleri destekleyen lider merkeziyetsiz borsadır. dYdX, Ethereum blok zinciri üzerinde akıllı sözleşmeler ile çalışır ve kullanıcıların hiçbir aracı olmadan trade yapmasına olanak tanır. Paradigm, a16z ve Polychain tarafından desteklenen dYdX 27 Temmuz 2017’de kurulmuş olup önde gelen merkeziyetsiz borsalardan biri olmuştur. Merkeziyetsiz dünyada dYdX’in “finansal fırsatlara herkesin erişimini sağlama” misyonu ile trade etmek için bugün dYdX kullanmaya başlayın!

dYdX | Twitter | YouTube | Telegram | Discord | Medium

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi'nden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

Bitcoin

Üstad Splinter Analizi: Boğa Piyasasında Hangi Dinamikler Yer Alır?

Coca-Cola, Ethereum Layer 2 Base’de ‘Masterpiece’ NFT Koleksiyonunu Tanıttı