in , ,

dYdX’e Türkçe Kullanıcı Desteği Geliyor!

Lider sürekli vadeli işlem platformu dYdX’e Türkçe kullanıcı desteği geliyor. Bu haberin yayınlanma zamanı itibari ile kullanıcı desteği dYdX üzerinde çalışmaya başladı.

Yeni versiyonunu Cosmos altyapısı ile inşa eden dYdX, kendi zincirini oluşturmayı planlamasının yanı sıra bu gelişmenin dYdX V4’te de olacağını belirtiyor.

Konu hakkında dYdX Foundation Türkiye Lideri Doruk İşmen şunları dedi:

“DeFi ekosistemi tarihinde bir ilk gerçekleşerek Türkçe kullanıcı desteği sağlayacağımız için çok heyecanlıyız. dYdX olarak her zaman merkezi borsa deneyimini kullanıcılarımıza sunarak erişilebilir, şeffaf ve basit bir kullanıcı deneyimi sunmak en büyük amacımızdı. Bu gelişme ile en önemli adımlardan biri atılmış olacak.” 

Bu amaçla sektör lideri ACX ile ortaklık kurarak protokol kullanıcılarının herhangi bir sorusu veya sorunuyla ilgilenebilecek önde gelen bir hizmet sağlayıcısıyla çalıştıklarını açıkladılar. Ayrıca, kullanıcıların gerektiğinde yardım istemelerini daha erişilebilir hale getirmek için yeni araçlara ve teknolojilere yatırım yapıyorlar.

Türkçe Kullanıcı Desteği dYdX V4 ile de Kullanılabilecek

dYdX v4 için ise herkese açık testnet’in başlaması bekleniyor. Herkese açık testnet’in, dYdX v4’ün tam işlev setine sahip bir ağ olarak ortaya çıkacağı belirtiliyor. Bu demek oluyor ki herkese açık testnet, dYdX v4’ün mainnet lansmanına çok yakın bir adım. Ayrıca, dYdX v4 ile birlikte Türkçe Kullanıcı Desteği hizmetinin sunulmaya devam edileceği de öğrenilen güzel haberler arasında.

Yakın zamanda, dYdX Trading, gelecek kilometre taşlarının tahmini tamamlanma tarihlerini açıkladı. Buna göre, kilometre taşı 4 (Herkese açık testnet) Temmuz sonunda, kilometre taşı 5 (Mainnet) ise Eylül sonunda tamamlanacak. Herkese açık testnet’in ödüllü olabileceği ihtimali ise merak uyandıran bir soru olarak kalıyor.

dYdX, Bitcoin, Ethereum ve diğer kripto para birimleri için marjinli işlem yapmanıza olanak tanıyan lider bir merkeziyetsiz borsadır. Ethereum blok zinciri üzerinde akıllı sözleşmeler ile çalışan platform, kullanıcıların hiçbir aracı olmadan trade yapmasına olanak tanır. Önde gelen finansal teknoloji yatırımcıları Paradigm, a16z ve Polychain tarafından desteklenen dYdX, 27 Temmuz 2017’de kurulmuştur. dYdX’in öne çıkan özellikleri arasında düşük ücretler, hızlı işlem süreleri ve güvenli işlemler yer alır. Platform, merkezi bir yapıya sahip olmadığından, kullanıcılar kendi fonlarının kontrolünü tamamen kendileri sağlayabilirler. v4 ile birlikte tamamen merkeziyetsiz olmayı amaçlayan dYdX, merkezi borsalar ile yarışacak bir ürün çıkarmayı hedeflemektedir.

dYdX, şu anda sürekli vadeli işlemleri destekleyen lider merkeziyetsiz borsadır. dYdX, Ethereum blok zinciri üzerinde akıllı sözleşmeler ile çalışır ve kullanıcıların hiçbir aracı olmadan trade yapmasına olanak tanır. Paradigm, a16z ve Polychain tarafından desteklenen dYdX 27 Temmuz 2017’de kurulmuş olup önde gelen merkeziyetsiz borsalardan biri olmuştur. Merkeziyetsiz dünyada dYdX’in “finansal fırsatlara herkesin erişimini sağlama” misyonu ile trade etmek için bugün dYdX kullanmaya başlayın!

dYdX | Twitter | YouTube | Telegram | Discord | Medium

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

zkSync Airdrop Nasıl Alınır?

Arbitrum

Arbitrum Hangi Borsalarda Listelenecek?